Reklama

Recenze Valco a Britax konečně tu!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smejana
Nováček 2 příspěvky 13.01.17 22:14
Recenze Valco a Britax konečně tu!

Dobrý večer, přidám svou zkušenost s kočárky Valco Snap 4 a Britax B motion PLUS. Často se zde na to někdo ptá, taky by mi to bývalo pomohlo.
V čem jsou oba kočáry super: kvalitní výrobky, úžasně dlouhé stříšky, velké nákupní košíky, velká nosnost, jednoduchý systém složení kočáru „naplacato“, polohování zad do úplného lehu
Výhody Snapu oproti Britaxu: lehčí a subtilnějsí, záda se dají nastavit nejen do úplného lehu, ale i do úplného sedu, snazší pokládání a zvedání opěrky zad, je vzdušnější, mezi přední kola si v nouzi může sednout druhé dítě (využili jsme mnohokrát :-))
Výhody Britaxu: polohovací rukojeť, stabilnější, pro dítě určitě pohodlnější a na zimu teplejší, praktická kapsa na zip, lépe odpružený a lepší do terénu, v nouzi se do kočáru vejdou obě děti
Valco jsem měla na první dítě a byla jsem z něj úplně nadšená. Na druhé mám Britax a své předchozí nadšení z Valca už moc nechápu. Takže u mě vyhrál Britax. Objektivně je asi o tolik lepší, o kolik dražší :-)

Jak maminky hodnotí Britax Römer B-motion

Reklama

Reakce:

Loudy
Kecalka 310 příspěvků 13.01.17 22:32

Já tedy mám zkušenost jen s Britaxem (rozhodovala jsem se mezi Valcem a Britaxem) a jsem z něj naprosto zklamaná: Velký košík? 8o Přijde mi naprosto miniaturní a navíc špatně přístupný, nejde polohování do úplného sedu (i když to se dá „vytunit“ přeskama za pár korun), polohování u nožiček nedrží a zrovna skládání mi přijde také jako katastrofa - hlavně v zimě a v mokru. Složím kočár sice rychle a snadno, ale ta sedací část a opěrátko jsou směrem ven a když ho pak člověk párkrát složí, nacpe do kufru u auta a zase rozloží, je kočárek zevnitř morký a špinavý jako prase. :cert:

Gumidci
Závislačka 4230 příspěvků 13.01.17 22:54

Jenže ono se nedá srovnávat snap s b motion, protože je to každý jiný tip kocaru, b motion je sportak, kdež to snap spíše golfky, když už tak srovnávat snap a agile

Gabriela3
Kecalka 315 příspěvků 13.01.17 22:56

Spíše porovnávat Britax B motion PLUS s Valco baby QUAD a Britax agile s valco snap.

Gabriela3
Kecalka 315 příspěvků 13.01.17 22:57

@Gumidci :mrgreen: pardón než jsem to sesmolila, už si to napsala.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 14.01.17 01:06

Taky jsem se mezi nima rozhodovala a vyhrál snap a nemůžu na nej říct špatný slovo :palec:

kotyk
Echt Kelišová 7878 příspěvků 14.01.17 01:11

Do města na běhačku s batoletem Snap. Motion Plus už je celkem těžkej a má malej košík.

Ornwen
Závislačka 4258 příspěvků 1 inzerát 14.01.17 06:57

Mne by zajimalo, co s britaxem delate, ze ho pri skladani zaspinite. Za rok a pul se mi to nestalo a to jezdime uz druhou zimu.
U pluska s polohovanin nozicek staci dotáhnout sroubky a prestane zlobit.

Gumidci
Závislačka 4230 příspěvků 14.01.17 08:27

@Ornwen mně příjde nepraktické to skladani sedadlem ven.

Ornwen
Závislačka 4258 příspěvků 1 inzerát 14.01.17 08:34

@Gumidci mne ne, aspon se z toho vysypou všechny drobky :mrgreen:
(Ale fakt se mi to nešpiní. A to tam má vždycky ještě vložku)

aknisim
Nováček 2 příspěvky 24.01.17 17:49
@Ornwen píše:
Mne by zajimalo, co s britaxem delate, ze ho pri skladani zaspinite. Za rok a pul se mi to nestalo a to jezdime uz druhou zimu.
U pluska s polohovanin nozicek staci dotáhnout sroubky a prestane zlobit.

@Ornwen prosim vas, ktere Šroubky dotáhnout na tom plusu? Tam jak se mačkaji knoflíky aby to šlo dolu máme ze druhé strany nýty, ne srouby, dik

Ornwen
Závislačka 4258 příspěvků 1 inzerát 24.01.17 18:23

@aknisim uprimne presne nevim. Maji kamaradi a rikali, ze to stacilo (zaclo jimto zlobit velmi zahy)

aknisim
Nováček 2 příspěvky 24.01.17 19:00

@Ornwen no skoda, my budeme tedy muset asi reklamovat, ale díky za odpoved

Evaa.j
Závislačka 4516 příspěvků 1 inzerát 05.06.17 08:11

Ahoj mamky,

máte prosím některá britax v provedení denim
nebo valco Tailor Made Grey

Mohly byste dát reálné foto :)?
moc děkuji, stále se neumím rozhodnout
popř rozměry větších kol a zda jsou nafukovací či gelová

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama