Recenze Zlín CENTRUM PORADENSTVÍ PRO RODINNÉ A PARTNERSKÉ VZTAHY

Anonymní
18.6.20 22:43

Recenze Zlín CENTRUM PORADENSTVÍ PRO RODINNÉ A PARTNERSKÉ VZTAHY

Ahoj lidi. :mavam:
Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s centrem poradenství ve Zlíně.
Našla jsem diskuzi stepí 6 nebo 8 let tak bych rada něco cerstvejsiho.
Přístup, čekací doba do první schůzky, ceny, co vas překvapilo -zaskočilo a tak :think:. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.6.20 22:52

Byla jsem tam asi před dvanácti lety, tak asi nebudu objektivní, ale byla jsem nespokojená. Chlap místo aby pomohl, mi narovinu řekl, jestli máte rodiče co by vám po rozvodu pomohli, jděte od sebe. Zajímal ho akorát jak často máme sex a neměl zájem něco poradit. Připadala jsem si tam jak v americkém filmu. Já mluvím a mluvím, on si něco zapisoval, bůhví, jestli to vůbec souviselo se mnou, nic neříkal a ukončil to tím co jsem napsala. Sezení u něho mi nic nedalo, ale byl to už starší člověk, pravděpodobně už je na odpočinku. Jako určitě to zkus, za to nic nedáš, maximálně promarnis hodinu života.

• Nahlásit
  • Citovat
40
19.6.20 10:25

Já nikdy nebyla, ani nejsem ze Zlína. Ale jsem objednaná do stejného centra v Brně (tam ich je víc). A pro Tvé info: hodinu se mnou bude mluvit jedna paní o mých problémech (rodinných, příbuzenských) a pak mi řekne, zdali me dál v centru doporučí k nějakému odborníkovi (v telefonátu mluvili o psychologovi, nevím, zdali mají také právníka apod.). Všechno je zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
19.6.20 11:38

Pro anonymní slunečnici.
Podle mě ti psycholog nemá co radit na to musíš přijít sama a je to co děláš tvoje rozhodnutí. Psycholog ti podle mě pomůže věci vidět jinak trochu tě postrčit v tvém rozhodování. Když jsi mu něco povídala tak se tě na něco zeptal nebo měl třeba trefnou poznámku abys sis uvědomila co chceš. Za jedno sezení podle mě nemůžeš nic očekávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 14:52

Jasný

Díky všem. No ono nejde o to Ze bych chtěla nějak moc radit. Bohužel jsme s partnerem v situaci kdy asi budem potrebovat nějaký objektivní pohled na věc.
Máma ročního syna. Mě je 30 a jemu 34, jsme spolu 9 let. Máme teď problém ale už dlouhodobější. Něco je špatně. Se svými chybami se známe a žijeme, ale teď je to jiné. Já chci jednou za 14 dnů strávit čas (den)jako rodina, spolu. Chápu ze můj muž toho má hodně, rekonstruujeme atd atd ale poslední dobou se ke mě chová jako k inventari, moc spolu nekomunikujeme, je pro nej problém pohlidat na 3 hodky malou a takové věci. Nebudu ani rozebírat jak se chová když je opilý, to je ještě upone jiná. Snažím se s nim o tom normálně mluvit, ze je to špatně ale z nej člověk nic moc nedostane. Navíc teď do toho ještě problém taky v ložnici - on proste sex mít nemusí, pokud na to nedojde z mé strany tak bychom spolu spali jednou za půl roku. Chápu ze počátky vztahu, kdy jsme skoro ani nezavreli dvere a rozdali si to na chodbě, měli sex 2-3 denně, jsou pryč. Ale taky si myslím ze nechci tak moc když chci mít Sex jednou týdne.
Mám pocit ze mě přestal milovat ale nechce to ukončit díky dítěti - a asi si to ani nechce připustit. nejsem zastánce utíkani ze vztahu při prvním větším problému ( a věřte ze tento není první ) ale chci s tím něco dělat. Ale není to už v mých silách kdyz slyším téměř porad - nevím co ti na to mám říct.
Podotýkám ze mě nepodvadi, nikdy to nedělal a taky vím ze na to nemá čas. V práci nemá s kým a kde, navíc mu tam každý den vozim oběd a ve volné čase je sice doma na zahrade kde porad něco dela, nebo u souseda opravuje auto. I když je ovšem doma na zahrade, spis vedle sebe,,fungujeme,, ale nežijeme.
Tak proto můj pohnutek, se kterým tedy souhlasil - obrátit se k povolanejsim.
A já doufám ze to k něčemu bude.
Jestli těch sezení bude deset tak třeba :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama