Recenze, doporučení na gynekologii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:09
recenze,doporučení na gynekologii

Ahoj holky, chtěla bych o Vás recenzi, doporučení, radu. Chci nějakého kvalitního gynekologa/gy­nekoložku, která Vám opravdu pomůže. Mám problém s přirozenou menstruací a chceme se začít snažit o miminko. V 15 mi jednou v živote přišla přirozeně a pak nic, po roce jsem šla za doktorkou a vyřešila to HA. Vysadila jsem před půl rokem protože už to do sebe nechci cpát, a menstruace nikde, furt. Moje doktorka mi řekla, že mám vše v pořádku a zas mi chtěla nasadit anti. Proto hledám doktorku, která mě vážně vyšetří a pomůže mi. Je mi 23 let, prosím okolí Brna. PS: prosím rýpalky, že jsem neměla anti vůbec brát a že jsem blbá, nechť si odpustí komentář, v 15 jsem vážně nevěděla, že mi antikoncepce jen škodí. :kytka:

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 09.10.18 09:30

Kolikrát to ještě zalozis?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:40

Klasika, všici jen rejpat ale poradit to ne :potlesk:

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 09.10.18 09:46
@Anonymní píše:
Klasika, všici jen rejpat ale poradit to ne :potlesk:

Klidně ti mého gynekologa doporučím, je to kapacita v oboru. Ale seš ochotná jezdit do HK? Asi těžko, co? Tak si ty diskuze nech smazat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >