Reklama

Recenze, doporučení na gynekologii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:09
recenze,doporučení na gynekologii

Ahoj holky, chtěla bych o Vás recenzi, doporučení, radu. Chci nějakého kvalitního gynekologa/gy­nekoložku, která Vám opravdu pomůže. Mám problém s přirozenou menstruací a chceme se začít snažit o miminko. V 15 mi jednou v živote přišla přirozeně a pak nic, po roce jsem šla za doktorkou a vyřešila to HA. Vysadila jsem před půl rokem protože už to do sebe nechci cpát, a menstruace nikde, furt. Moje doktorka mi řekla, že mám vše v pořádku a zas mi chtěla nasadit anti. Proto hledám doktorku, která mě vážně vyšetří a pomůže mi. Je mi 23 let, prosím okolí Brna. PS: prosím rýpalky, že jsem neměla anti vůbec brát a že jsem blbá, nechť si odpustí komentář, v 15 jsem vážně nevěděla, že mi antikoncepce jen škodí. :kytka:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 09.10.18 09:30

Kolikrát to ještě zalozis?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:40

Klasika, všici jen rejpat ale poradit to ne :potlesk:

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 09.10.18 09:46
@Anonymní píše:
Klasika, všici jen rejpat ale poradit to ne :potlesk:

Klidně ti mého gynekologa doporučím, je to kapacita v oboru. Ale seš ochotná jezdit do HK? Asi těžko, co? Tak si ty diskuze nech smazat

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >