Recept na čočku na kyselo a hrachovou kaši

Napsat příspěvek
10544
20.10.18 21:50
@aduska912 píše:
@debra.morgan takže kvůli tomu, že jsem založila diskuzi, jsem debil?

Nejlepsi je se nenechat vyprovokovat a na blbe prispevky nereagovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12293
20.10.18 21:50
@aduska912 píše:
@debra.morgan takže kvůli tomu, že jsem založila diskuzi, jsem debil?

jestli mas potrebu obecne konstatovani vztahovat na sebe, tak klidne… jak chces.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
20.10.18 21:51

@debra.morgan Mě tady zase štvou lidi, kteří musí neustále do někoho rýpat a sprostě urážet. Nevybereš si… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12293
20.10.18 21:51
@cecetka píše:
Nejlepsi je se nenechat vyprovokovat a na blbe prispevky nereagovat :)

s tim naprosto souhlasim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
20.10.18 21:53

@aduska912 Výborné recepty jsou na apetitonline.cz Je tam ta nejlepší koprovka, jakou jsem kdy jedla… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12293
20.10.18 21:54
@Martassek píše:
@debra.morgan Mě tady zase štvou lidi, kteří musí neustále do někoho rýpat a sprostě urážet. Nevybereš si… :think:

nojo, internet 8)me stvou spis trollove a uplakanci, a ted se tu dost rozjely diksuse, kde uzivatel napise kontroverzi prispevek a pak neprispiva v diskusi, rekla bych akce adminu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29505
20.10.18 21:55

Teď si vzpomínám,že jsem čočku jednou zahušťovala směsí na pohankovou kaši od Nominy,přidávám někdy do zeleninových polévek,ale není to ono,my jsme prostě na klasiku,jak u čočky na kyselo,tak u té zeleninové polévky,s trochou máslové jíšky chutná líp :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12293
20.10.18 21:56
@Martassek píše:
@aduska912 Výborné recepty jsou na apetitonline.cz Je tam ta nejlepší koprovka, jakou jsem kdy jedla… ;)

ja mam rada recepty od kluků v akci, to je takova jistota. nebo kucharka pro dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
20.10.18 22:19

cocku uvarim, pridam cibulovou jisku, sul, pepr, ocet. ja ji mam takhle moc rada, ale deti ji vubec nevezmou do pusy. ted ji mely ve skolce a snedly uplne vse, moc jim chutnala 8o ptala jsem se kucharky, jaky na ni maji figl a pry ji vari sladko-kyselou, pridavaji cukr. takze obe varianty jsou mozne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15315
20.10.18 23:11
@Jana206 píše:
Emimino je prostě emimino :kytka: :srdce:
Já myslím,že skalní uživatelky to chápou.
Taky jsem se dříve ptala na emimi na věci,které si můžu vygooglit. Dnes už si to raději vygooglím k vůli podobným rypnám,zeptám se maximálně v uzavřené skupiě.

No… a zaplaťpánbůh za to. Doufám, že Ti to prodlení mezi “já taky dřív” a “můžu vygooglit” netrvalo příliš dlouho.

Pětkrát googluj, jednou založ diskusi… to by mělo platit všude, nejen na tomto serveru. Virtuálně by se nám všem fungovalo lépe, to mi věř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
21.10.18 11:20
@terinka4444 píše:
jé, jsem se zrovna chtěla ptát, jestli má někdo recept bez té jíšky. Takže jen uvaříš čočku ve vodě, zbytek vody sliješ a půl čočky rozmixuješ a smícháš? Pak jen přidáš ocet?

ano:) Zalezi na mnozstvi… prvne mixnu min a uvidim jestli to udela to co chci… primixovat se da vzdy:)) a pak dochutim ocet, sul…
jeste davam do vareni bobkovy list a chutna dobre i bez mouky, snazim se jist zdraveji, tak tohle je super:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
21.10.18 11:22
@cecetka píše:
I tak jsem to parkrat zkousela, ale klasika je klasika ;)

me to prijde jako klasika. Nikdo nepoznal, ze tam mouka neni a chutnala a vypadala stejne jako ta s moukou:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
26.10.18 14:28

Variantu s cukrem jsem nikdy nejedla,zkusím to tak uvařit vnukovi.Ale tuhle jsem omylem přisladila kulajdu a nebylo to dobré,přitom do koprové omáčky dávám cukru dost.Zajímavé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4767
22.5.20 20:07

Holky, jde ze zbytku čočky na kyselo udělat čočkovou polévku? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
22.5.20 20:42

@Salorka Ano, dělám ji ze zbytku čočky celkem často. Stačí přidat trochu vody a dochutit solí a octem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama