Recept na cukroví z TV

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9592
11.12.21 13:51

Recept na cukroví z TV

Pár dní zpět, možná tak týden, jsem v TV viděla útržek pořadu, kde paní dělala tři druhy vánočního cukroví - pracny, ještě jeden druh tradičního českého cukroví, ale jako první dělala nějaký, asi zahraniční, recept na pečené hrudky/kuličky, byly hnědé, na povrchu měly být po upečení křupavé, uvnitř vláčné a šťavnaté. Bohužel jsem TV zapnula zrovna ve chvíli, kdy už s tím receptem končila, takže vůbec nevím, co to bylo. Co se týká pořadu, měla jsem za to, že to bylo Všechno, co mám ráda, ale na jejich webu žádný takový recept nemůžu najít, takže je možné, že to byl jiný pořad. Neviděl jste to náhodou někdo, kdo by mě mohl aspoň trochu nasměrovat k dohledání receptu? Vím, že mám strašně malo informací, TV téměř nesleduji, takže bohužel nemám vůbec přehled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4946
11.12.21 14:30
@Hoa Mai píše:
Pár dní zpět, možná tak týden, jsem v TV viděla útržek pořadu, kde paní dělala tři druhy vánočního cukroví - pracny, ještě jeden druh tradičního českého cukroví, ale jako první dělala nějaký, asi zahraniční, recept na pečené hrudky/kuličky, byly hnědé, na povrchu měly být po upečení křupavé, uvnitř vláčné a šťavnaté. Bohužel jsem TV zapnula zrovna ve chvíli, kdy už s tím receptem končila, takže vůbec nevím, co to bylo. Co se týká pořadu, měla jsem za to, že to bylo Všechno, co mám ráda, ale na jejich webu žádný takový recept nemůžu najít, takže je možné, že to byl jiný pořad. Neviděl jste to náhodou někdo, kdo by mě mohl aspoň trochu nasměrovat k dohledání receptu? Vím, že mám strašně malo informací, TV téměř nesleduji, takže bohužel nemám vůbec přehled.

A víš aspoň která stanice? Nebylo to třeba Sama doma? těch pořadů o bydlení, vaření, rady do domácnosti atp. je strašně moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9592
11.12.21 15:06

@welovefashion No to kdybych věděla… :lol: Jsem si skoro jistá, že to bylo na ČT1, myslím, že o víkendu, byl to nějaký pořad ne jen o vaření - to pečící okénko bylo poměrně krátké, paní byla tmavovláska v takových zajímavých šatech s obrázky dortů nebo něčím takovým…
Uklízela jem u toho, říkala jsem si, že jak to dodělám, mrknu se do programu a dohledám si to, ale pak přišly děti s urgentními požadavky, mě se to úplně vykouřilo z hlavy a vzpomněla jsem si až teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22061
11.12.21 15:32

Podle popisu by to mohlo byt crinkle
https://www.naskokvkuchyni.cz/…ve-crinkles/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
11.12.21 15:40

@Hoa Mai Nebylo to Polopatě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9592
11.12.21 16:04

@cecetka Jé, to bude asi ono. Mělo to takový popraskaný efekt. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
11.12.21 22:24

Bylo to v Polopatě, díl z 28. listopadu, to pečení je tam od 37. minuty :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9592
11.12.21 22:49

@PeetaKo Jj, to je přesně ono. :palec: