Recept na marcipán pro alergika na BKM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
atik
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 22.10.14 15:31
recept na marcipán pro alergika na BKM

Dobrý den, prosím o radu, muj syn trpí velkou alergií na BKM, zítra oslaví 1 narozeniny, potřebuji recept na potahový marcipán i figurky na dort, všem moc děkuji :srdce:

Reakce:
atik
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 22.10.14 15:36

Pokud by jste měli receptík i na samotný dort, beru také, moc moc děkuji

ivulka00
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 22.10.14 15:55

Ahoj:)

my děláme marcipán ze sušeného mléka normálního, ale kdysi jsem někde viděla i jiné. Jinak recept je takový:

dáš jeden bílek, do něj přidáš cca 3-4 lžíce prosátého moučkového cukru a stejné množství sušeného mléka. Dle chuti můžeš přidat mandlovou tresť:)

Jinak jedna známá dělá marcipán iz medu, ale to sušené mléko tam dává stejně…

Snad ti to pomůže ;)

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 22.10.14 16:19

Jabdelam sus mliko, cukr, olej, med a voda
Zkusila bych misto sus mlika obyc nejaky suseny kozi nebo sojovy. Nebo jaky se delaji. Melo by to byt jedno jaky das suseny mliko…

Markéta Fe
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 22.10.14 16:27

@atik Ahoj, mrkni sem http://www.rawstlinka.cz/…epty/dezerty
V sobotu jsem byla u Petry Slabé na kurzu a ochutnávala jsem to a je to fakt super a přitom velmi zdravé!!! Chutná to opravdu jako marcipán a určitě z toho můžeš leccos vytvarovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové řádila i na pohřbu Zindulky: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >