Recept na mletý ražeň na přírodno

338
2.8.13 18:56

Recept na mlety rezen na prirodno

Recept na mlety rezen na prirodno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

338
2.8.13 18:57

Ahojte, chcem sa vas popytat, ci nepoznate recept na mlety rezen na prirodno? na internete som nenasla nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
2.8.13 19:04

To bys to musela udělat jako karbenátek :think: jestli chceš fakt přírodní (tzn max sůl pepř) tak ale musíš maso něčím spojit.. takže asi vejce, strouhanka alespoň. Ale je pravda že když jsem z mletého udělala placku a jen to obalila ve strouhance, tak se nerozsypal :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
2.8.13 19:09

@jalemina ano predstavujem si to tak, ze to spravim ako fasirku/karbanatek, ale ovela vacsi nieco ako rezen, a potom opeciem z oboch stran a dam dusit, podlejem vyvarom alebo vodou,… neviem ci sa to da takto,… prirodny mlety rezen nam robievali v skole v jedalni aj s kasou a chcela by som to aj ja uvarit, len ako :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
2.8.13 19:13

@LeničkaDK noo joo, ale ve školce určitě řízky vyndali a „omáčku“ udělali jen z vývaru ;) Oni vlastně i ve škole vždycky na tu bramborovou kaši lili jakousi umáčku že? Už si vzpomínám. Dle mě to byla klasika z vývaru… víc za tím nehledej.

Předpokládám že když to mleté, byť už upečené podleješ, tak se rozpadne. :think: Tak si kup mleté a zkus to :) Udělej placku, osol a opepři a upeč.. uvidíš co to udělá. Možná by to mohlo takto vyjít. Já jsem jí klukovi obalila ve strouhance, protože sekanou nejí a nechtělo se mi rozmražovat ještě na řízky, takže jsem kousek mletýhoubrala a jen uplácala, osolila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
2.8.13 19:17

Konkrétní recept teda nemám, ale asi se to nemusí spojovat ani strouhankou.
Dělala jsem „karbanátky“ z mletého kuřecího s celerem a spojilo se to vajíčkem. Na pánvi se nerozpadaly, byla to mňamka.

Ale určitě bych při smažení to mleté maso ničím nepodlévala, to by se asi rozpadlo. Spíš až po vyjmutí udělat ten sos.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
2.8.13 19:20

@Bayuska vajíčko by asi taky šlo :) Vidím že jsi stejného názoru, omáčkuudělat zvlášť :D

škoda že nemám mletý, bych to ozkoušela na různé způsoby :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
2.8.13 19:22

Alebo opiect na panvici a potom na plech trocha podliat a upiect?, ci aj tak by sa to rozpadlo?… no nejak to vymyslim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
2.8.13 19:23

Ale ako pisete urcite to bude tak ze omacku zvlast, mlete reznicky zvlast :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
2.8.13 19:42
@jalemina píše:
@Bayuska vajíčko by asi taky šlo :) Vidím že jsi stejného názoru, omáčkuudělat zvlášť :Dškoda že nemám mletý, bych to ozkoušela na různé způsoby :D

Já jsem třeba to mleté, co jsem potřebovala kuřecí, namlela doma. V obchodě bych to asi nesehnala. Takže buďto v mlýnku nebo robotu a můžeš zkoušet hned :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama