Recepty - chybí kategorie bezmasé

1109
6.3.16 22:13

Recepty - chybi kategorie bezmase

Dobry den, v receptech chybi tato kategorie. Je mozne ji pridat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7531
6.3.16 22:54

Prosím ve které kategorii najdu recepty?? Vůbec o tom nevím, asi to tu tak moc neprolézám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
7.3.16 08:17
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
7.3.16 08:23

@martina.se díky, už jsem to našla přes hlavní stránku, já jdu vždy jen do upozornění, proto jsem to nenašla :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
7.3.16 08:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13173
7.3.16 10:31

Zdravím,

bezmasá jídla jsou zde:
https://www.emimino.cz/…zmasa-jidla/

Máme na to přímo udělaný tag :)

Hezký den

Maruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
7.3.16 12:59

Aha, ten jsem prehledla, v kategorii jidel pro deti mi to nevyskakovalo.

Jinak asi nema smysl tam prispivat, nebo mi admin admitl zverejnit recept na smazene tofu, ze to neni zdrave pro deti :roll: pro deti nejsou zdrave hromady masa kazdy den, co do nich cpou ve vetsine institutci. tofu je mnohem zdravejsi nez maso, jak ukazuji posledni dietarni doporuceni. Rizky se smazi v kazde domacnosti, pokud se osmazi tofu, jeto mnohem mene kaloricke.

Zverejnujete recepty na buchty, babovky a kdo vi jake kaloricke bomby, tohle je od vas bud pokrytectvi nebo skutecna elementarni neznalost dietarnich standardu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13173
7.3.16 16:08

Dobrý den @lear,

mrzí nás, že se vás dotklo neschválení receptu smažené tofu. Podle nejnovějších doporučení není sója vhodná pro děti, zejména pak ve smažené úpravě a v kombinaci s kari bychom ji dětem nepodávali. O vhodnosti sóji pro děti (a i dospělé) se v poslední době hodně hovoří, doporučuji například video od Margit Slimákové.

Máte pravdu, že bábovky a podobné moučníky nejsou dietní jídlo, ale znáte to - něco malého sladkého na české stoly zatím patří. Doufám, že na recepty na eMiminu úplně nezanevřete. Vložila jste celkem tři recepty a jsem si jistá, že ty další dva si určitě maminky oblíbí.

Děkuji a zdravím!

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama