Recepty ze (sezónního) ovoce pro jeho nežravce

9447
12.7.13 09:10

Recepty ze (sezónního) ovoce pro jeho nežravce

Napadá vás něco? Právě odmítl i maliny :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11692
12.7.13 09:18

A co mu z toho delat stavicky? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
12.7.13 09:19

U nás funguje konkurence, druhý sní skoro všechno, první je konzerva a jedl by jinak asi jen jabka a banány. Ale kdyby jo, tak bych neřešila.

Jinak teda mě napadá buď udělat zmrzlinu nebo tím naplnit palačinku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
801
12.7.13 09:22

Bohužel neporadím, syn mi plive i výborný sladký borůvky a prej by si možná dal, kdybych mu je oloupala :cert:, když sní jednu jahodu volám to všem okolo a říkám, že zázraky existujou, maliny mají zase pecičky, to mu nadavuje…rezignovala jsem, nabízím, nenutím, co sní sní, zbytek zdlábnu já a jsme spokojený oba :mrgreen:
Omlouvám se, že ti plevelim diskuzi, budu jí sledovat, třeba někdo poradí :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42614
12.7.13 09:24

U kluka teď měly úspěch palačinky plněné tvarohem smíchaným s rozmačkanýma malinama a banánem. Jinak teď má období, že jí jenom jablka a banány. A to ovoce miloval. Ještě vezme na milost meloun, ale to je zelenina :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
12.7.13 10:28

Mě Daník ještě vloni taky maliny čerstvě natrhaný v lese odmítal, a letos už je jí :) Můžeš mu je zkusit dát do domácího pribináčku, po tom se mi kluci můžou utlouct. Tvaroh, zakysaná smetana, cukr, a maliny nebo lesní směs dle chuti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama