Řecko se třemi dětmi, s ročňákem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucah
Závislačka 2808 příspěvků 17.03.18 10:55
Řecku se třemi dětmi, s ročňákem

Ahoj holky, mám prosbu, hledám pěkné místo na dovolenou u moře s dvěma sedmiletými a jejich ročním bráškou, tak nějak jsem se dohodli, že autem bychom to sním do Chorvatska nedali, že raději Řecko letadlem, tam to s ním přežijeme, ale kam? Máme pár požadavků.. před dvěma lety jsme byli v hotelu s dvojčaty, all inclusive, ale pro ročního nebyl moc vhodný.. neměli větší pokoje pro rodiny, večer tam bylo rušno a nebylo by kde mu udělat jídlo..
Takže přemýšlíme spíš o nějaké apartmánu.. potřebujeme pro děti určitě oddělený pokoj, aby se nerušily..
Aby bylo možno malému něco ohřát, uvařit, v all incusive si moc neumím představit jestli by vždycky pro nějbylo něco vhodného..
Aby se dalo pro malého něco nakoupit, nevím, jestli tam mají nějaká dětská jídla, ale doma mu převážně vařím a jedeme blw metodu jídla, tak bychom spíš potřebovali mít možnost koupit třeba maso, zeleninu a uvařit.. u toho hotelu co jsme bydleli moc obchodů nebylo, spíš jen takové pro turisty, do supermarketu jsme šli ve městě, kam jsme jeli busem nebo autem..
Dají se tam koupit plínky? Mo si neumím představit všechno pro něho tahat.
A hlavní požadavek, aby tam byla dostupná nějaká kvalitní lékařská péče v dosahu, přeci jen tři děti a nemoce.. však to znáte..
Samozřejmě místo vhdné pro děti, pěkná pláž, naši jsou spokojení všude, kdyby tam byl nějaký aquapark, tak by to nebylo k zahození, ale není to podmínka.. možnost výletů utem určitě, neydržíme na jednom místě..
Případně další postřehy a zkušenosti uvítám, děkuji

Reakce:
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 17.03.18 11:55

Korfu, Gelina villige, byli jsme s Cedokem, měli jsme apartmán, oddělená ložnice, byla tam i kuchyňka, měli jsme all inclusive, byl tam aquapark, do města kousek. Ale nejlepší bylo kupovat zájezd do konce února, teď už nebudou takové slevy a spousta už je vyprodáno.

Lucah
Závislačka 2808 příspěvků 17.03.18 14:24

Ještě doplním, že by nám asi stačila polopenze, stejně jsme přes den byli po výletech..
a prosím zkušenosti s nakupováním příkrmů? Na deset dní mu těžko povezu 10 skleniček, přesnídávky, kaši.. díky

Váš příspěvek
Reklama