Ředitelská dutka v 8. ročníku základní školy

1
17.12.19 15:59

Ředitelská dutka v 8. Ročníku základní školy

Dobrý den můj syn je v 8. Ročníku základní školy, a dostal Ředitelkou dutku, jelikož se blíží pololetí ptám se vás jestli po pololetí začíná znovu, nebo pokračuje na cesťe k dvojce z chování?
A ještě jelikož vysvědčení 8.ročníku se počítá vysvědčení na sš, tak se vás ptám jestli se Ředitelská dutka píše na vysvědčení?

Příspěvek upraven 17.12.19 v 16:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16739
17.12.19 16:03

@1DAVE1 pokračuje na cestě ke dvojce. Ale pokud bude sekat latinu, tak ho nikdo trestat nebude, tou důtkou to skončí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
17.12.19 16:05

No má tam černý puntík, a pokud udělá další průser tak ta dvojka přijde.
Do konce roku by si měl dávat bacha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
17.12.19 16:53

Bohužel se to na vysvědčení nepíše, jen dvojka a trojka u chování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 16:59

A za co se dává ředitelská důtka? Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20155
17.12.19 17:15
@DoktorkaZorkaHorká píše:
A za co se dává ředitelská důtka? Dík.

tak různě… agresivita, násilí, šikana, krádež, drzé chování, soustavné zapomínání, pár neomluvených hodin, pozdní příchody… prostě cokoliv, co přesahuje meze a nelze to vyřešit s dotyčným ani s rodiči. Škála je široká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20155
17.12.19 17:20

A k dotazu: zvesela se pokračuje ke dvojce z chování, není důvod problémy smazat a začít znovu, tím se to nevyřeší.

a ne, na vysvědčení se to bohužel nepíše. I když si myslím, že by mělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
17.12.19 17:29

Nevim jak na zs ale nam se na ss postihy mazaly v pololeti, ja dostala dutku v 9 ze jsem byla videna za skolou ale v posudku a nebo na vysvedceni to nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16739
17.12.19 17:31
@Peggy54 píše:
Nevim jak na zs ale nam se na ss postihy mazaly v pololeti, ja dostala dutku v 9 ze jsem byla videna za skolou ale v posudku a nebo na vysvedceni to nebylo

v posudku? To bylo za komunistů, ne? JInak důtka se na vysvědčení nepíše, dvojka ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
17.12.19 17:52

@vokishka ne v roce 2006, byla to a4 a dostavali jsme v pololeti s vysvedcenim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47484
17.12.19 18:58
@Peggy54 píše:
Nevim jak na zs ale nam se na ss postihy mazaly v pololeti, ja dostala dutku v 9 ze jsem byla videna za skolou ale v posudku a nebo na vysvedceni to nebylo

Tohle zalezi na red. skoly, jak definitivne rozhodne.
Jestli v pololeti nuluje prohresky nebo vse spocita a da koncem roku snizenou znamku.
U nas je adept na dvojku. A je zaslouzena. V pololeti se ji nevyhne a koncem roku se pocita, ze dostane trojku, jestli se nechytne za nos a bude pokracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 19:03

Zajímalo by mě, jestli je jiný přístup takového trestání náctiletého, když je mu později zjištěn Adhd?

• Nahlásit
  • Citovat
1436
17.12.19 19:05

@Kelsey u nas na zakladce to bylo vzdycky za klukoviny, asi nejvic bylo kdyz jeden kluk pri honicce po chodbe vypustil hasicak a vlitlo to do jidelny a vsechno jidlo bylo na vyhozeni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20155
17.12.19 19:19
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jestli je jiný přístup takového trestání náctiletého, když je mu později zjištěn Adhd?

to záleží… jsou věci, které se netrpí ani u adhd. záleží na tom, co provedl. a i adhd se může chovat slušně a podle pravidel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20155
17.12.19 19:21
@Peggy54 píše:
@Kelsey u nas na zakladce to bylo vzdycky za klukoviny, asi nejvic bylo kdyz jeden kluk pri honicce po chodbe vypustil hasicak a vlitlo to do jidelny a vsechno jidlo bylo na vyhozeni :lol:

jo, hrozná sranda. Doufám, že ten expert dostal k úhradě jak naplnění a zaplombování hasičáku, tak všechno to jídlo, co se muselo vyhodit. Sorry, mně to fakt vtipné nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama