Reemy R8 nebo Camerelo compass?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ester588
Kecalka 292 příspěvků 19.04.18 10:36
Reemy R8 nebo Camerelo compass?

Maminky nevim ktery z techto dvou kocarku? Mate zkusenosti? Popripade nezna nekdo kocarek TecTake? Ale ten je tak levny, ze se mi tomu az nechce verit. Dekuji :)

Reakce:

Daela
Nováček 6 příspěvků 9 inzerátů 13.09.18 16:14

Uz. jste koupila?Ja se mezi těmito dvěma také rozhodují.Ten TikTake jsem také zahledla,ale je to až moc levné.Asi jste myslela Caretero Compass,ten vypadá super i díky skladnosti,ze je jen jedna korbicka a sportak v jednom.Ale myslím,ze oba jsou za tu cenu super a hlavně lehké,spíše městské kočárky.

Ester588
Kecalka 292 příspěvků 13.09.18 17:22

@Daela nakonec jsem koupila G-mini grand. Je super ☺… ted uz je dcera velka tak ho budu prodavat uz, ale fajn za ty penize…do mesta ????

Daela
Nováček 6 příspěvků 9 inzerátů 13.09.18 17:52

Ano,o tom jsem také uvažovala,dost ho maminky chválí.Take mi přijde spíše do města,kvůli těm předním ne nafukovací koleckum,což mne ale nevadí,já chci městský,lehký a skladny kočárek.Puvodne se mi třeba hodně líbil Bugaboo,ale ted mi přijde až zbytečně dráhy.

Ester588
Kecalka 292 příspěvků 13.09.18 18:16

@Daela no ten je opravdu desne drahy. Tenhle gmini grand odpovida cene… pokud byste mela zajem prodavam ho v barve ruzovo cerne i s novym fusakem za 4500 jeste rok a pul v zaruce. Jinak jeste je dobry myslim petite&mars varior

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >