Reklama

Referenční dopis od zaměstnavatele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kvarkan
Povídálka 11 příspěvků 20.12.16 09:22
Referenční dopis od zaměstnavatele

Ahoj vespolek,

obracím se na Vás s prosbou, zda jste některá dostala při odchodu ze zaměstnání referenční dopis od zaměstnavatele.
Já momentálně končím a požádala jsem managera o takovýto dopis a bylo mi řečeno, ať si ho připravím a pak se na něj podívám, ev. ho upravíme a on mi ho podepíše.
Jenže já vůbec netuším, jak takový referenční dopis má vypadat a co všechno se do něj píše.
Porádíte mi prosím některá? Eventuelně, co máte vy napsáno v referenčním dopise.
Děkuji!
 Leona

Reklama

Reakce:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33071 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 09:43

@kvarkan asi to není zvykem. já do cv uvádím referenční osobu, popř. kontakt na ni

Elishka1
Závislačka 2577 příspěvků 20.12.16 10:49

Si to vygoogli: vzor doporučení od zaměstnavatele/re­ference od předchozího zaměstnavatele vzor, určitě něco najdeš a použiješ

a nebud na sebe moc tvrdá, člověk sám sebe hodnotí většinou přísněji :)

kvarkan
Povídálka 11 příspěvků 20.12.16 11:02

Právě, že jsem nic kloudného nevygůglila…

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 12961 příspěvků 20.12.16 11:03

@kvarkan ano, měla jsem. Firma jako celek končila a takový dopis jsem dostala. Jak to zhruba vypadá se můžeš podívat v referencích na LinkedIn

Elishka1
Závislačka 2577 příspěvků 20.12.16 11:09

http://www.zbynekmlcoch.cz/…nline-zdarma

tohle se ti třeba nelíbí?

Lendeš
Kelišová 5144 příspěvků 20.12.16 11:15

Tady jsou nějaké vzory:
http://flek.cz/…-a-jeho-vzor
http://martinhnyk.webnode.cz/…ujici-dopis/

Osobně jsem referenční dopis zatím nepožadovala, běžnější mi připadá napsat do životopisu kontakt na osobu, která případně reference poskytne telefonicky.

kvarkan
Povídálka 11 příspěvků 25.12.16 21:24

Holky díky,
nechala jsem se inspirovat a už ho mám!
díky
 Leona

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama