Referent - technik silničních vozidel na odboru dopravi

Anonymní
16.7.21 10:07

Referent - technik silničních vozidel na odboru dopravi

Ahoj.
Přesně takto byl inzerát napsán. Ráda bych se přihlásila ( vzdělání splňují ) a myslím, že to nebude nic těžkého, kde potřebujete vědět už při výběrovém řízení zákony (???)

Nemáte tu někdo zkušenost s touto pozici, prosím?
Do 22.7 bych měla zaslat písemnou přihlášku…

Náplň práce: zejména výkon státní správy ve správním obvodu obecního úřadu obce s rozšířenou působností podle zákona o podmínkách provozu silničních vozidel na pozemních komunikacích, posuzování a schvalování technické způsobilosti vozidla, zajišťování agendy registru vozidel, zejména rozhodování o zápisu silničního vozidla do registru vozidel, včetně provádění zápisů změn údajů v registru, provádění kontroly správnosti předložených dokladů k registraci vozidla, rozhodování vyřazení silničního vozidla z provozu, přidělování registrační značky, vydávání osvědčení o registraci a technického průkazu silničního vozidla nebo technického osvědčení silničního vozidla, vedení příslušné evidence a vyřizování korespondence s prodejci vozidel, finančními úřady, soudy, policií, exekutory a jinými úřady.
Požadujeme: komunikační schopnosti, flexibilitu a spolehlivost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9101
16.7.21 10:15

Však to je obyč úředník na dopravním. :nevim: jsi tam nikdy nebyla nic okolo aut vyřizovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 10:18

@Cenarius Ano. A jako laik vím co to obnáší, ale! u nás ve městě co mám zkušenost na každou pozici na dopravním inspektorátu chtějí výběrové řízení jak na manažera bůhví čeho :mrgreen: Zákony, vyhlášky. A tady si nejsme jistá co kde bych měla vědět a naučit se, protože nejsme z oboru. Mám jen vzdělání, ale obor humanitní.

• Citovat
  • Nahlásit
3753
16.7.21 21:00
@Anonymní píše:
@Cenarius Ano. A jako laik vím co to obnáší, ale! u nás ve městě co mám zkušenost na každou pozici na dopravním inspektorátu chtějí výběrové řízení jak na manažera bůhví čeho :mrgreen: Zákony, vyhlášky. A tady si nejsme jistá co kde bych měla vědět a naučit se, protože nejsme z oboru. Mám jen vzdělání, ale obor humanitní.

Ale to je přeci běžné, že už při výběrovém řízení se ověřuje znalost zákonů, kterými se daná práce řídí. Na taková úřednická místa se aspoň u nás hlásí desítky lidí, takže nejrychlejší způsob, jak vyfiltrovat třeba 60 lidí přihlášených do VŘ, je test z dané problematiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat