Referentka vymáhání pohledávek v pojišťovně

Anonymní
6.2.20 10:43

Referentka vymáhání pohledávek v pojišťovně

Ahoj, mám nabídku u Vozp dělat referentku vymáhání pohledávek, na pohovoru mi řekli, že je to kontrolor placeni pojistného. Tak moc nevím, co budu dělat. Máte s touhle pozici zkušenosti prosím? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3247
6.2.20 11:09

To nemyslíte vážně ten dotaz, že ne? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
652
6.2.20 11:36
@Anonymní píše:
Ahoj, mám nabídku u Vozp dělat referentku vymáhání pohledávek, na pohovoru mi řekli, že je to kontrolor placeni pojistného. Tak moc nevím, co budu dělat. Máte s touhle pozici zkušenosti prosím? Děkuji
:lol: :lol: to ses měla zeptat jich ne? :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 11:44

Proč odpovídáte tak pitomě? Vím jaké úkoly to obnáší, ale nevím, jestli budu volat samím zadluženým sockám a nebo, jestli to bude stresující zaměstnání apod…tak radši nepište

• Nahlásit
  • Citovat
9031
6.2.20 11:47

Takže jsi reagovala na inzerát, kde nebylo napsané, koho hledají. Pak tě pozvali na pohovor, na kterém ti opět neřekli, co budeš dělat, a ty ses nezeptala. Pak ti tu práci z nějakého záhadného důvodu nabídli, a ty se teď na netu ptáš, co bys vlastně dělala a jestli máš jejich nabídku přijmout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
6.2.20 12:10

Tak jestli jsou zadlužení lidé pro tebe socky tak to nedělej :nevim: Stres je ve většině zaměstnání, prostě všude jsou termíny na splnění termínu a u toho ten stres fakt může být. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15712
6.2.20 13:06
@Anonymní píše:
Proč odpovídáte tak pitomě? Vím jaké úkoly to obnáší, ale nevím, jestli budu volat samím zadluženým sockám a nebo, jestli to bude stresující zaměstnáníapod…tak radši nepište

tak pokud pro tebe není stresující volat samím zadluženým sockám, tak myslím, že to pro tebe bude v poho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7857
6.2.20 13:24

Tedy, nic ve zlém, ale pravopis máš hrozný, tak si nějak nedovedu představit, jak bys tuto práci chtěla zvládat. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3056
6.2.20 13:43
@Anonymní píše:
Proč odpovídáte tak pitomě? Vím jaké úkoly to obnáší, ale nevím, jestli budu volat samím zadluženým sockám a nebo, jestli to bude stresující zaměstnání apod…tak radši nepište

Raději nepracuj tam, kde to obnáší psát maily..s tvým pravopisem a vztahem k problémovým klientům pojišťovny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3247
6.2.20 14:48
@Anonymní píše:

Jen hurá do toho, máte všechny předpoklady pro úspěšné zvládání dané práce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 00:47

Pravopis mám v pořádku, tak se o můj pravopis nestarejte a radši se starejte o ten svůj! Ani jedna tu pozici neděláte, tak nechápu, proč vůbec reagujete…vlastně chápu, zřejmě jste staré tlusté nezaměstnané a škaredé ženské, které nikdo nechce a chodíte se do diskuzí jen hádat a psát sračky, jak vidím a takový zbytečný konverzace nemám zapotřebí, tak se tu mějte!

• Nahlásit
  • Citovat
7.2.20 01:15
@Anonymní píše:
Pravopis mám v pořádku, tak se o můj pravopis nestarejte a radši se starejte o ten svůj! Ani jedna tu pozici neděláte, tak nechápu, proč vůbec reagujete…vlastně chápu, zřejmě jste staré tlusté nezaměstnané a škaredé ženské, které nikdo nechce a chodíte se do diskuzí jen hádat a psát sračky, jak vidím a takový zbytečný konverzace nemám zapotřebí, tak se tu mějte!

Myslím, že si se svými klienty budeš výborně rozumět. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7857
7.2.20 10:48
@Anonymní píše:
Pravopis mám v pořádku, tak se o můj pravopis nestarejte a radši se starejte o ten svůj! Ani jedna tu pozici neděláte, tak nechápu, proč vůbec reagujete…vlastně chápu, zřejmě jste staré tlusté nezaměstnané a škaredé ženské, které nikdo nechce a chodíte se do diskuzí jen hádat a psát sračky, jak vidím a takový zbytečný konverzace nemám zapotřebí, tak se tu mějte!

No, nevím, jak ostatní, ale já rozhodně nejsem ani škaredá, ani tlustá, ani opuštěná a práci také mám. Blbé co? Víš jak, ono na hloupé otázky, hloupé odpovědi a napsat samím sockám s měkkým i je tedy vrchol dobrého pravopisu a i to spojení ukazuje na vysoké IQ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7857
7.2.20 10:48
@stín katedrál píše:
Myslím, že si se svými klienty budeš výborně rozumět. :palec:
:mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek