Refinancování u Raifeisen

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
78
22.10.21 10:44

Refinancování u Raifeisen

Dobrý den,
máme od roku 2008 překlenovací úvěr ze stavebního spoření u České spořitelny, který nám bude v roce 2023 končit a bude se předcházet na úvěr. V podstatě nám to vyhovuje, za těch 13 let nikdy žádný problém, my platíme, Spořka neprudí a vlastně bychom o nějaké změně ani neuvažovali. Ale známá mi nabídla, že dělá hypoteční poradkyni pro Raifku a jedtli nechceme refinanc. V současné době máme u ČS úrok 2 %, abych řekla pravdu, úplně se v té smlouvě nevyznám, ale co jsem vyčetla a potvrdila mi to i znám, tak po přechodu na úvěr tam máme 4,75 %. Manžel nic měnit nechce, já o tom uvažuji, že bychom na to mohli alespoň kouknout. : Tak se ptám, refinancovali jste někdo také a od ano, jste spokojení? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6531
22.10.21 10:48

4,75% je dost.. za nabídku od RB vůbec nic nedáš, prostě si to od ní nechte nacenit, srovnjete s tím, co byste spláceli u ČS a dle toho se rozhodnete, jednoduché.. troufám si tvrdit, že u RB to bude o maličko výhodnější.. PS : hlavně bacha i na ostatní náklady (např. poplatek za vedení účtu, pojištění, pokuta za odchod jinam apod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23559
22.10.21 13:07

Nikdy bych si nenechala zpracovat nabídku od poradkyně, která pracuje pro jednu banku, oni musí lovit klienty bez ohledu na jejich potřeby. Když už, tak si najděte nezávislýho finančního poradce, který vám nabídne optimální banku. On vám sice může kosmeticky klesnout úrok, ale ve finále budete platit víc. Navíc ti můžu stoprocentně říct, že míň než 2% úrok nedostanete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat