Reflux, žaludeční neuróza?

10174
18.10.20 08:12

Reflux, zaludecni neuroza?

Více nez tyden me trapi neustala nevolnost. Neurozu jsem nekolikrat mela, ale k te jsem mivala silne bolesti zaludku, brala jsem Helicid, vim, ze do odezneni to bylo vzdy nekolik tydnu… Zkousela jsem zatim dietu, trochu to pomohlo, ale nic moc. Priznaky mi nejvic sedi prave na reflux - mate nekdo zkusenosti, ze by se mohl nahle objevit u dospeleho? Co jsou priciny a co by pripadne pomohlo? Tehotna nejsem, to jsem uz vyloucila. Dik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
724
18.10.20 08:48

Mám reflux a přišlo se na něj asi v mých 22. Já jsem to měla tak, že jsem se v noci budila neustálým kašlem a přes den jsem pokaslavala a velmi často mě palila zaha. Doktorka mi tvrdila, že je to chronický kašel z klimatizace a víceméně nijak nelecila. Pak jsem doktorku zmenila, ta mě poslala na plicní, alergologii a na gastro a právě na gastru zjistili, že je to reflux. Léta beru omeprazolove léky a pomáhají, ale když si náhodou nějaký zapomenu, po pár hodinách mi není dobře, mám pořád jakoby pocit hladu, ale zároveň žaludek jako „na vodě“ a je mi z jídla zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10174
18.10.20 09:22

@solip Dik, no, mne je ted presne jako pri tehotenskych nevolnostech… Moc, me to nebavi :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
18.10.20 09:30

@Hobitka chápu tě, akorát se obávám, že v momentální situaci to budeš asi muset přežít a pak zkusit praktika požádat o nějaké vyšetření. Mně dělali vyloženě gastroskopii a je to fakt zážitek, aspon pro mě to je teda vždycky boj :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama