Reklama

RegioJet nebo Leo express s dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

donutka
Kecalka 336 příspěvků 27.12.16 08:44
RegioJet nebo Leo express s dítětem?

Ahojte, co si myslíte že je lepší Regio a nebo Leo? Mám 9.měsíční dítě a chceme jet do Prahy od nás cca 2hod. cesty a autem jet nechceme. Už jednou jsem strávila s malým v koloně a byla to katastrofa!!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4250 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 08:51

@donutka nevim, na jake jste trase. Ale jestli praha-brno. Tak klidne i cd. Ale vlak oznaceny rj. Ma misto na kočár z jedne strany. Z druhe je jeste vic mista-tam je prostor na kola, tudiz i dost mista napr. Na houpani v kocare.
Regio ani leo vyzkouseno nemane

vokishka
Extra třída :D 12317 příspěvků 27.12.16 08:56

Regio nema prostor pro kočárek. Dost často se jim taky stava, že jim nefunguje topeni. A hlavne směrem na Ostravu mívají větší zpoždění. Dcera už s ním moc nejezdí.

donutka
Kecalka 336 příspěvků 27.12.16 08:59

Jsme na trase Olomouc-Praha

Ornwen
Závislačka 4250 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 09:04

@donutka tam budou jezdit taky. Oznaceni malym rj. Jsou to nemecke vozy obb. Pro vetsi je tam pak detske kino.
Akorat je asi lepsi vzit si mistenku

Bajuska
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 27.12.16 09:08

Jeli jsme trasu Olomouc - Praha s Leo expresem, dá se rezervovat i místo pro kočárek.

nozu
Extra třída :D 11471 příspěvků 27.12.16 09:08

V leo jsou místa u dveří, kde je prostor i pro kočárek. s regiojetem zkušenost nemám. ale jsou to ty vagony s otevřeným sezením, tak zvaž, jestli nemáš moc plačtivé dítě, aby ti celou cestu nebrečelo…

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2164 příspěvků 27.12.16 09:08

Jezdim s kocarkem z Moravy do Prahy Leo expresem. Je nizkopodlazni, ma sedadla, u kterych je na kocarek misto. Je treba si tato sedadla rezervovat, jsou asi ctyri v celem vlaku.

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 27.12.16 09:24

Regiojet nemá všechna sedadla otevřená, to jsou jenom některé vozy. S místem na kočárek nevím, ale vzala bych si vajíčko a normálně šla s dítětem do kupe.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 27.12.16 09:34

Ahoj, kolegyně teď jezdí Leem na Moravu (z Prahy jako na Olomouc) a chválila si to, ale děti nemá, jen říkala že je to rychlé a levnější než ČD. Sama moc s cestováním s kočárem vlakem zkušenosti nemám, asi to chce hlavně si zjistit nízkopodlažní spoje, příp. využít nosítko - záleží jestli jedete na celodenní výlet, nebo co máte v plánu potom…možná by děcko v nosítku bylo i klidnější, 2 hoďky by v něm vydržet a částečně prospat mohlo…

donutka
Kecalka 336 příspěvků 27.12.16 10:13

Bereme kočárek i nosítko :)

nikdo1
Povídálka 15 příspěvků 27.12.16 10:21

Po zkušenostech s regiojetem co mám ( i když jsem nikdy nejela s dítětem ) bych s nimi už nikdy nejela. Takže za mě jedině leo

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 27.12.16 10:28

My jeli s rj a utomaticky nám to nabídlo místo v kupé pro děti. Je to 6 míst, na zemi koberec, kde se sundávají boty (snad většina dodržuje), kde si může dítko trochu pohrát, protáhnout, nemusíš ho mít furt na rukách, jak v normálním kupé. Kočárek jsme šoupli ke dveřím, nikomu nezavázel. A cena byla poloviční oproti ČD.

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 27.12.16 10:29

Leo mi obecně přijde lepší. Ale je pravda, že jsem jel jen premiovou třídou.
Regiojet má speciální oddíl pro děti s herním vagonem, pro děti prý super.

Takyjedna
Závislačka 4609 příspěvků 27.12.16 10:36

My jezdíme s RJ a v kupéčku pro děti je to super, jak to píší přede mnou, je tam větší prostor, akorát je blbé, že si tam mohou přijít hrát děti z celého vlaku. Takže já bych šla do kupéčka vedle a tam si chodila akorát s malým hrát. A občas se mi stalo, že stewardi v růžovým bývají občas tou svojí prací s lidma otrávení.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama