Registr dlužníků vyhledání osoby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ariadne
Echt Kelišová 8674 příspěvků 05.02.15 20:49
Registr dlužníků vyhledání osoby

Ahoj všem,

potřebovala bych poradit, jak zjistit, kolik má daná osoba dluhů a jestli je na ni uvalena nějaká exekuce. Jde konkrétně o mého otce, který mlží, říká polopravdy a asi se řítí do průšvihu, že z něj bude bezdomovec.

Zaregistrovala jsem se na CERDu, ale zjistila jsem, že službu vyhledávání musím mít zaplacenou 1000kč ročně, což se mi teda moc platit nechce :-( Nemáte zkušenost, jak by se to dalo jinak zjistit?

Děkuju za rady a postřehy :kytka:

Reklama

Reakce:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 05.02.15 20:52

Měla sis napřed vyhledat informace o CERD tady na emiminu. Ušetřila by sis námahu a nervy…
Registr dlužníků jako takový neexistuje. Ale existuje Centrální evidence exekucí - tady.

Ariadne
Echt Kelišová 8674 příspěvků 05.02.15 20:53

Aha, no jenže to by mi taky mohli napsat, že se mám nejdřív zeptat googlu :-D

Díky, mrknu tam

dituleska
Kelišová 6093 příspěvků 05.02.15 21:36

Šel by i Solus tam myslim zaplatíš 200 jednorázově za sms s pohledávkama

Marianna Janečkova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.15 05:07

Tohle by me zajimalo taky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama