Registr dlužníků vyhledání osoby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ariadne
Echt Kelišová 8454 příspěvků 05.02.15 20:49
Registr dlužníků vyhledání osoby

Ahoj všem,

potřebovala bych poradit, jak zjistit, kolik má daná osoba dluhů a jestli je na ni uvalena nějaká exekuce. Jde konkrétně o mého otce, který mlží, říká polopravdy a asi se řítí do průšvihu, že z něj bude bezdomovec.

Zaregistrovala jsem se na CERDu, ale zjistila jsem, že službu vyhledávání musím mít zaplacenou 1000kč ročně, což se mi teda moc platit nechce :-( Nemáte zkušenost, jak by se to dalo jinak zjistit?

Děkuju za rady a postřehy :kytka:

Reklama

Reklama

Reakce:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18319 příspěvků 05.02.15 20:52

Měla sis napřed vyhledat informace o CERD tady na emiminu. Ušetřila by sis námahu a nervy…
Registr dlužníků jako takový neexistuje. Ale existuje Centrální evidence exekucí - tady.

Ariadne
Echt Kelišová 8454 příspěvků 05.02.15 20:53

Aha, no jenže to by mi taky mohli napsat, že se mám nejdřív zeptat googlu :-D

Díky, mrknu tam

dituleska
Kelišová 6093 příspěvků 05.02.15 21:36

Šel by i Solus tam myslim zaplatíš 200 jednorázově za sms s pohledávkama

Marianna Janečkova  06.02.15 05:07

Tohle by me zajimalo taky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Jak dítě odtrhnout od počítače? Klíčem je jiná zábava

Také byste radši viděli své děti trávit čas jinak než koukáním na videa na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Z uprchlického tábora na mola. Modelka v hidžábu okouzlila módní svět

Modelka Halima Adenová (19) si může připsat několik prvenství. Zhruba před... číst dále >

Je mi z tebe na blití, urážel vyměněnou manželku drobkový král

Jestliže Katka (25) ve Výměně manželek nazývá svého manžela Vaška (33)... číst dále >

Reklama