Registrace a porod na Bulovce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1675
10.11.12 20:15

registrace a porod na Bulovce

Ahoj holky, mám teda ještě čas ale v prosinci se musím někde registrovat do porodky. Ono to docela uteče, chtěla bych na Bulovku, rodily jste tam někdo v poslední době? prosím o Vaše zkušenosti. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6833
10.11.12 20:40

Já se tam registrovala, chodila do poradny, ale nakonec jsem se rozhodla pro Benešov. Registrace byla v pohodě, byla jsem tam hodinu před a byla jsem druhá v pořadí. Dokonce jsem tam ani nebyla přesně ve 14.tt,po domluvě jsem tam šla asi o týden dýl. Do poradny to chce pevný nervy, běžně se tam čeká dvě hodiny.Ale doktoři i sestry jsou fajn.Jak to chodí dál v porodnici netuším :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
10.11.12 20:45

@Tereza1986 děkuju, a jaké to bylo v Benešově? V Praze bych asi do jiné porodnice nešla než na Bulovku ale do Benešova to nemám daleko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Linda85
10.11.12 20:53

Bulovku nedoporučuji! Mě tam dělali interupci ze zdravotních důvodů a pak jsem problémy u porodu, že mi nešla vytáhnout placenta! Já rodila v Krči a byla spokojená! Hodně si chválí u Apolináře.

• Citovat
  • Nahlásit
1675
10.11.12 20:54

@Linda85 Díky za názor, když mě to u Apolináře přijde jak porodnice pro VIP rodičky a takový neosobní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
10.11.12 20:56

@hanča74 Benešov super, nemám jedinou stížnost :D Jak prostředí, tak personál. Je to znát, že to není pražská továrna na děti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
10.11.12 20:58

@Linda85 Já zase slyšela kritiku na Apolináře a chválu na Podolí. Ono co ženská, to jiný názor :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Linda85
10.11.12 21:00
@Tereza1986 píše:
@Linda85 Já zase slyšela kritiku na Apolináře a chválu na Podolí. Ono co ženská, to jiný názor :D

Asi jo.. Ale Bulovku bych fakt nebrala!

• Citovat
  • Nahlásit
31689
10.11.12 21:01

Já rodila na Bulovce v březnu 2010, a byla jsem tam naprosto spokojená..lepší než letos v lednu v Podolí. Registrace byla taky ok, asi ve 14 plus 5. A nebyl problém. Poradnu jsem tam žádnou absolvovat nestihla, protože si malej pospíšil ( 37 plus 3) na porodním sále doktoři super, na šestinedělí jedna směna dětských sester nepříjemná, ostatní sestry a lékaři super. Jestli bude někdy třetí, tak se vrátím na sarou dobrou Bulovku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2855
10.11.12 21:05

Já rodila v srpnu na Bulovce. Do poradny jsem tam nechodila, protože můj gynekolog je i tam gynekologem, takže jsem do poslední chvíle chodila k němu, což jsem ocenila, že jsem nemusela nikde čekat :lol:
Co se týče registrace - už jde registrovat po netu, tak jukni na jejich stránky. Já tam musela osobně - přišla jsem tam okolo půl jedný a byla jsem asi čtvrtá na řadě - sestra ti dá štempl do techničáku a zapíše si tě do sešitu, pokud jsi tam nebyla na UTZ, tak ještě chce adresu a jdeš domu - administrativa na 5 minut.
A porod - docela mazec, ale zvládla jsem porodit přirozeně 2 děti. Rodila mě přímo Dr. Mikysková. Na šestinedělí příjemný sestřičky, ale na novorozeneckym byly jak počasí a přišlo mi, že když mě jednou za něco nesjely, tak by neměly splněno :mrgreen: Jinak výborný sestřičky a doktorky na dětské JIP - na ně budu pořád a hlavně ráda vzpomínat - ochotný, milý
Pokud bych se měla znovu rozhodnout, zda jít znovu na Bulovku, tak bych asi i šla - všude je něco špatného a i dobrého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8071
10.11.12 21:05

Co to čtu? Ono se musí do porodnice registrovat? Kdy? Už jsem to prošvihla???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
10.11.12 21:06

@hanča74 Rodila jsem tam teď v září a nemůžu si stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
10.11.12 21:07

@Cuarentena Ve 14 týdnu, v kolikátém jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8071
10.11.12 21:09

Ve 14. a nikdo mi nic neřekl. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To si, holky, děláte kozy? To se fakt musím někde zaragistrovat? Když nee, tak musím porodit na poli? Jsem konsternovaná. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2855
10.11.12 21:09

@Cuarentena jen v Praze se musíš registrovat - v ostatních nemocnicích ne :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat