Registrace k porodu Motol 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
molly95
Povídálka 19 příspěvků 11.12.17 12:48
Registrace k porodu Motol 2017

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo čerstvé zkušenosti s registrací k porodu v Motole. Kolik berou rodiček a podobně. Vychází mi 14+0 těsně po svátcích, tak se bojím, že tam bude nával :? Moc díky ;)

Reakce:
Gortyna
Kecalka 467 příspěvků 1 inzerát 11.12.17 12:53

Nebude. Já rodila vloni na registraci jsem tam byla o hodinu dřív a hned mi dali razítko do průkazky a šla jsem domů. Dokonce 14+4 mě to vycházelo na čtvrtek a to tam nejsou

welovefashion
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 98 inzerátů 11.12.17 13:45

Já půjdu zítra 14+1 tak dám vědět, kolik tam bude lidí, pamatuju si, že minule jsem šla snad až v 17. týdnu a problém s registrací nebyl, byli tam přede mnou 2 lidi, po mě nikdo :)

molly95
Povídálka 19 příspěvků 11.12.17 13:54

Jeee tak super…moc díky a dej vědět :)

LucieDom
Povídálka 25 příspěvků 11.12.17 15:30

Já se byla zaregistrovat loni, rodila jsem letos v červnu, vycházelo mi to přesně na Štědrý den :D tak jsem si tam raději zavolala a řekli ať přijdu po svátcích, přišla jsem raději o dvě hodiny dříve a hned mě vzali a dali razítko do průkazky. Také jsem se bála návalu a nikdo tam nebyl. :kytka:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 98 inzerátů 13.12.17 19:33

@molly95 tak jsem byla včera a přesně jako minule, přišla jsem asi v pět minut po začátku registrace, přede mnou 2 maminky, čekali už na průkazku s potvrzením, během minuty vylezla ta nejnepříjemnější sestra na světě :) dala jim průkazky a papíry s informacemi, které se mají pořádně doma přečíst a pak vzala moji průkazku zmizela ve dveřích, za minutu byla zpátky vrazila mi ji do ruky a konec… za mnou už nikdo, ani jsem po cestě už nikoho nepotkala…takže nával tam není, myslím, že se vůbec nemusíš bát ani mezi svátky :) celkem jsem v motole strávila dvacet minut a stihla si i koupit ve vestibulu smoothie…

welovefashion
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 98 inzerátů 13.12.17 19:34

Jo a pět minut jsem čekala na výtah nahoru v uzlu D :)

molly95
Povídálka 19 příspěvků 14.12.17 11:06

@welovefashion tak skvělý, moc díky za info :) :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >