Registrace k porodu Motol 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

molly95
Povídálka 19 příspěvků 11.12.17 12:48
Registrace k porodu Motol 2017

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo čerstvé zkušenosti s registrací k porodu v Motole. Kolik berou rodiček a podobně. Vychází mi 14+0 těsně po svátcích, tak se bojím, že tam bude nával :? Moc díky ;)

Reakce:

Gortyna
Kecalka 364 příspěvků 1 inzerát 11.12.17 12:53

Nebude. Já rodila vloni na registraci jsem tam byla o hodinu dřív a hned mi dali razítko do průkazky a šla jsem domů. Dokonce 14+4 mě to vycházelo na čtvrtek a to tam nejsou

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 11.12.17 13:45

Já půjdu zítra 14+1 tak dám vědět, kolik tam bude lidí, pamatuju si, že minule jsem šla snad až v 17. týdnu a problém s registrací nebyl, byli tam přede mnou 2 lidi, po mě nikdo :)

molly95
Povídálka 19 příspěvků 11.12.17 13:54

Jeee tak super…moc díky a dej vědět :)

LucieDom
Nováček 8 příspěvků 11.12.17 15:30

Já se byla zaregistrovat loni, rodila jsem letos v červnu, vycházelo mi to přesně na Štědrý den :D tak jsem si tam raději zavolala a řekli ať přijdu po svátcích, přišla jsem raději o dvě hodiny dříve a hned mě vzali a dali razítko do průkazky. Také jsem se bála návalu a nikdo tam nebyl. :kytka:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 13.12.17 19:33

@molly95 tak jsem byla včera a přesně jako minule, přišla jsem asi v pět minut po začátku registrace, přede mnou 2 maminky, čekali už na průkazku s potvrzením, během minuty vylezla ta nejnepříjemnější sestra na světě :) dala jim průkazky a papíry s informacemi, které se mají pořádně doma přečíst a pak vzala moji průkazku zmizela ve dveřích, za minutu byla zpátky vrazila mi ji do ruky a konec… za mnou už nikdo, ani jsem po cestě už nikoho nepotkala…takže nával tam není, myslím, že se vůbec nemusíš bát ani mezi svátky :) celkem jsem v motole strávila dvacet minut a stihla si i koupit ve vestibulu smoothie…

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 13.12.17 19:34

Jo a pět minut jsem čekala na výtah nahoru v uzlu D :)

molly95
Povídálka 19 příspěvků 14.12.17 11:06

@welovefashion tak skvělý, moc díky za info :) :D

Váš příspěvek

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >