Registrace k porodu Motol 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 14:35
Registrace k porodu Motol 2018

Holky registrovala jste se nektera :P některá driv v motole nez 14+ me to vychází na sobotu a registrační dny maji v po ut a str a my jedeme pak na 14 dni pryc a to uz bych potom mela malou sanci se tsm dostat. Mate nekdo čerstvou zkusenost? Anonymní ještě o svém těhotenství nemluvím veřejně.

Reakce:

Verurizeckova
Kecalka 199 příspěvků 19.03.18 14:42

Registrovala jsem se v prosinci, byla jsem 13+0 a normálně mě zaregistrovali, je to rychlovka, jenom sestřičce podáš průkazku a za dvě minuty ti to přinese. Myslím si, že když tam zajedeš, tak tě normálně zaregistrují.

kart21
Nováček 6 příspěvků 19.03.18 15:05

Registrovala jsem se v motole ve 12 tt, protoze nejsem z Prahy a byla jsem tam zrovna na kontrole. Sestricka s tim nemela problem, behem minutky me zaregistrovala.

Anonymní  02.04.18 09:43

Ahoj, cetlas jsem tvuj prispevek o registraci k porodu v Motole. Take budu rodit v Motole, ale spis jen proto, ze tam pritel x let pracuje a tak nejak jsem to vzala jako automatiku bez rozmysleni. Ted, kdyz se TP blizi (19.6.) si nejsem jista, jestli jsem zvolila dobre..Mozna ze mensi nemocnice jsou lepsi z hlediska pece a a vubec..clovek se tam neciti jak kus masa na bezicim pase.:-)) Slysela jsi o motolske porodnici neco vic z posledni doby? Ja prave neznam nikoho, kdo tam rodil..jen co tady clovek precte na emiminu..

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 03.04.18 13:51
@Anonymní píše:
Ahoj, cetlas jsem tvuj prispevek o registraci k porodu v Motole. Take budu rodit v Motole, ale spis jen proto, ze tam pritel x let pracuje a tak nejak jsem to vzala jako automatiku bez rozmysleni. Ted, kdyz se TP blizi (19.6.) si nejsem jista, jestli jsem zvolila dobre..Mozna ze mensi nemocnice jsou lepsi z hlediska pece a a vubec..clovek se tam neciti jak kus masa na bezicim pase.:-)) Slysela jsi o motolske porodnici neco vic z posledni doby? Ja prave neznam nikoho, kdo tam rodil..jen co tady clovek precte na emiminu..

Ahoj ja tam rodila prvniho syna. Jsou mu dva roky. Byla jsem spokojena. Mela jsem super PA a sestricky na sestinedeli super. Jen jednou se tam mihla takova neprijemna. Je super ze pokoj je jen po dvou a navstevy muzou na pokoj. Ja nam nejbliz bulovku a tam bych rodit nechtela.

kart21
Nováček 6 příspěvků 03.04.18 13:58
@Anonymní píše:

Vubec se neboj. Rodila jsem v motole letos a nemuzu si stezovat. Pece perfektni. Soukromi na porodnim pokoji. Na neprijemnou sestricku muzes narazit kdekoliv. Na jednu jsem narazila, ale nic jsem si z ni nedelala. Bylo jich tam tolik, ze jsem ji videla pouze jednou.

yankee50
Nováček 10 příspěvků 04.04.18 14:41
Motol

Já jsem se nikdy moc o to nezajímala, kde rodit. Říkám si, že když na to přijde, porodí člověk v každé nemocnici a myslím si, že nějak zásadně se ten přístup neliší. Záleží, na koho má člověk „štěstí“ a jak je dotyčný naladěný. Vidím to u přítele, který dělá zdrav. bratra. :lol: Oni to ti doktoři a sestřičky moc neprožívaj, to by se z toho zbláznili. Já spíš upřednostňuju teda komornější prostředí, což zrovna Motol rozhodně není, ale jak řikám, přežil to každý, přežiju to i já. Snad. :D Radši na to ještě nemyslím moc a užívám si poslední dva měsíce klidu.. :)

kyticka86
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 17.04.18 22:13

Holky a vezmou me jeste v 15+0tt dle uz a 15+4tt dle PM? Driv se nedostanu.. Mam nemocna dvojcata a nepotahnu je do Motola..

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 18.04.18 12:30

@kyticka86 pokud bude volno tak ano. Uvidis.

kyticka86
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 18.04.18 15:54

Nakonec jsem byla dnes a zaregistrovano :palec:

Kacenka.2803
Kecalka 247 příspěvků 3 inzeráty 25.04.18 09:18

Ahojky holky taky se přidávám jedu dnes momentálně jsem 13+6 a jsem prvorodička tak snad mě vemou… Podolí je už úplně narváno, Apolinář netuším…
Pokud ale nevyjde Motol tak jednoznačně Slaný

calwenko
Povídálka 11 příspěvků 21.05.18 13:39

@Kacenka.2803 vza­li tě? Já jsem 11+5 takže se tam chystám až za 2 týdny, myslíš že mě teda vezmou 13+5 nebo 13+6? Přesně ve 14+0 mi to pracovně moc nevyhovuje.

Kacenka.2803
Kecalka 247 příspěvků 3 inzeráty 21.05.18 19:48

@calwenko: Mě vzaly ale bylo nás tam asi 12 já byla 2 ve frontě, takže nevím jak dopadly ostatní maminky…
Ale každopádně tam jsou až od půl 3 a doporučuji tam být aspon hodinu předem at jsi mezi prvníma ve frontě, je to nepříjemné ale holt se to musí vydržet

Váš příspěvek

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >