Registrace na Obilňáku a poradna jinde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 11:01
Registrace na Obilnaku...a ppradna u sve gynekolozky??

Jsem 33 tt, pristi tyden registr. v porodnici na Obilnaku.
Duvod vvv plodu.
Bydlime ale mimo Brno…cca 80km a abych s manzelem dojizdela kazdy tyden je dost nerealne…sama to neodridim a manzel je doktor, ma naplanovane operace dlouho doprefu, plus ambulanci…
Tak mne zajima, jak jste to mely vy. Jenom jsze se tam registrovaly a pak chodily dal ke sve gynekolozce nebo jste uz zustay na Obilnaku?
Myslite, ze jsou event. mozne poradny aj odpoledne?
Krom toho je miminko pricne, velke,(30 tt odhad 1900g)..urcite se porod bude minim. vyvolavat, pokud nebude sekce…
Nechci si vymyslet…vzdy se citim tak.blbe, ale manzel ma taky nadrizeneho a ten ho nelusti kdy si zmysli i kdyz o stavu mimca vi…Dekuji. :hug:
Anonym…

Reakce:

tumpach
Kelišová 5811 příspěvků 22.11.17 11:14

No, já myslím, že od určitého týdne předávají do nemocnice, a pokud ty máš vvv plodu bude si to chtít pohlídat i samotná nemocnice, a zároveň potřebují naplánovat sekci, takže bych řekla po 36 týdnu tě asi dá do peče nemocnice, a nemáte nějakou nemocnici poblíž, která se specializuje na vvv??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 12:02

@tumpach dekuji. nemame…Brno je nejbliz…budeme to muset zvladnout, nic jineho neostava. Jenom mne mrzi, ze manzel si to pak vycita…a stresujeme se tim, jestli buds moct…preobj. pacienty a tak…neni to sranda. dekuji :srdce:

Whitedog
Závislačka 2618 příspěvků 22.11.17 12:16

Registrace nutná není - alespoň před rokem jsem se nikam neregistrovala (do poslední chvíle jsem nebyla rozhodnutá jestli obilňák nebo bohunice). Do poradny jsem až do 40. týdne chodila ke svému doktorovi - ale on měl k dispozici i monitory („pásy“) a každý týden natáčel monitor - což právě dělá už od 36. týdne porodnice. Od 40. týdne mě pak už předal porodnici.
Uvidíš, nějak se domluvíte. Vzhledem k plánovanému porodu, si myslím, že nebude problém se s nimi nějak domluvit a snad vyjdou vstříc.
Jinak ty monitory dělají pravidelně, takže se to dá docela naplánovat. Jak moc odpoledne to nevím, vždy jsem byla dopo.

Váš příspěvek

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >