Registrace očkování, nepřišla mi SMS po několikáté pokusu

Anonymní
31.5.21 21:07

Registrace očkování, nepřišla mi SMS po několikáté pokusu

Ahojky, vy, které máte zkušenosti s rezervačním portálem ministerstva zdravotnictví, za jak dlouho jste obdržely SMS? Já ani po x pokusu nic. Nevíte, zda nemůžu požádat svého praktického lékaře? Poprosím anonym skze nesoulad se známými

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5472
31.5.21 21:11
@Anonymní píše:
Ahojky, vy, které máte zkušenosti s rezervačním portálem ministerstva zdravotnictví, za jak dlouho jste obdržely SMS? Já ani po x pokusu nic. Nevíte, zda nemůžu požádat svého praktického lékaře? Poprosím anonym skze nesoulad se známými

Myslíš PIN1? Koukni se na portál, jde tam zjistit stav registrace. Registrovat se máš jen jednou. Potom čekáš na PIN2, manžel už skoro 3 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3860
31.5.21 21:12
@Anonymní píše:

Myslíš tu SMS poté, co jsi zadala své telefonní číslo, nebo myslíš tu SMS s PIN2, kde už si jen vybíráš termín? První SMS mi přišla hned, ale PIN2 až druhý den ráno a třeba kamarádce přišel PIN2 až za necelé 3 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14943
31.5.21 21:13

Manželovi přišla SMS během dvou hodin, mě do druhého dne. Moji rodiče ale třeba čekali na SMS 14 dní. Ono hodně záleží na tom, jaké očkovací místo si vybereš, jak je zásobené vakcínami. Ono kdo ví, co jsi v tom systému naklikala, když píšeš, že jsi se registrovala několikrát. A nebylo by lepší zavolat si na tu infolinku? A nebo prostě chvíli počkat. Jak dlouho jsi vůbec po provedení registrace čekala?
A ještě mě napadá - ty čekáš na první registrační SMS a nebo na SMS s PIN pro výběr termínu očkování? V tom prvním případě chodí SMS skoro okamžitě, v tom druhém viz výše. Ale jestli se teď otevřelo očkování pro další věkovou skupinu, tak to může zase zlobit, jako na začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
31.5.21 21:14

PIN 1 přijde hned. Nebo do pár minut. (Dělala jsem už 4 registrace.)

PIN 2 je na déle. Poprvé přišel až za 3 týdny. Podruhé asi 2hý nebo 3tí den. A na 3tí a 4tý stále čekáme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6532
31.5.21 21:14

SMS s PIN1 hned. PIN2 asi po 13 hodinách od registrace. Na očkování jsem šla za dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 21:15
@nozu píše:
Manželovi přišla SMS během dvou hodin, mě do druhého dne. Moji rodiče ale třeba čekali na SMS 14 dní. Ono hodně záleží na tom, jaké očkovací místo si vybereš, jak je zásobené vakcínami. Ono kdo ví, co jsi v tom systému naklikala, když píšeš, že jsi se registrovala několikrát. A nebylo by lepší zavolat si na tu infolinku? A nebo prostě chvíli počkat. Jak dlouho jsi vůbec po provedení registrace čekala?
A ještě mě napadá - ty čekáš na první registrační SMS a nebo na SMS s PIN pro výběr termínu očkování? V tom prvním případě chodí SMS skoro okamžitě, v tom druhém viz výše. Ale jestli se teď otevřelo očkování pro další věkovou skupinu, tak to může zase zlobit, jako na začátku.

Myslím tu uprvně první, očekávám ten kód. Twl, to jsem určitě podělala, že jsem to zadavala několikrát :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
14943
31.5.21 21:18
@Anonymní píše:
Myslím tu uprvně první, očekávám ten kód. Twl, to jsem určitě podělala, že jsem to zadavala několikrát :zed: :zed:

Takže tu první SMS po zadání telefonního čísla? Zavolej si zítra na infolinku a řeš to s nimi. Určitě to má řešení. Tohle se na začátku stávalo skoro pořád, jak byl systém přetížený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
31.5.21 21:20

Kazda nova registrace rusi tu predeslou, takze to by nemelo vadit, zes to zadala vickrat. Pokud ti neprislo potvrzeni, ze te zaregistrovali, tak nemas spatne zadany telefonni cislo? Nic jinyho me nenapada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 21:21
@nozu píše:
Takže tu první SMS po zadání telefonního čísla? Zavolej si zítra na infolinku a řeš to s nimi. Určitě to má řešení. Tohle se na začátku stávalo skoro pořád, jak byl systém přetížený.

Njde mi o to, že jsem to zkoušela již asi dva dny zpět, teď opět nic 8o a ta infolinka je na webu pod ministerstvem zdravotnictví?

• Citovat
  • Nahlásit
3545
31.5.21 21:23

Registrace někdy v 9,10 ráno a pin přišel hned, pin2 ten samy den okolo 18 do O2 arény.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5472
31.5.21 21:27

Ještě asi blbej dotaz. Bylo ti 30 a více let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
31.5.21 21:29

Ještě mě napadá, nemáš špatný prohlížeč?

Mě to v mém běžném prohlížeči nefunguje. Všechny registrace jsem musela dělat přes IE.

Po zadání tel. čísla se nic nedělo… Nechtěla se načíst další stránka pro zadání pinu, ani nepřišel pin.

:dance:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
31.5.21 21:33
@Anonymní píše:
Myslím tu uprvně první, očekávám ten kód. Twl, to jsem určitě podělala, že jsem to zadavala několikrát :zed: :zed:

Já taky zadávala třikrát :mrgreen: Psalo mi to, že zadaný PIN je špatný. Systém zkolaboval a nefungoval. Ale správně ten první PIN má přijít téměř okamžitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8615
31.5.21 21:34
@nozu píše:

Taky bych zavolala na infolinku. Mně před týdnem ten pin1 přišel hned, ale poslední dny se registrace otevíral pro více věkových skupin, tak je systém možná zahlcený.
K praktikovi bych ale taky určitě zkusila zavolat. Kamarádka se zrovna teď nechala naočkovat u praktika na preventivní prohlídce, i když byla registrovaná do očkovací centra. Ale nabídl jí to a jí se víc hodil termín, tak to vzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat