Registrace secure kódu na kartě platba online

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 31.08.18 08:48
registrace secure kodu na kartě platba online

Dobrý den,

mám zahraniční účet a kartu maestro, nejde mi s ní platit kartou - když chci platbu přes internet a zaplatit kartou, kde je povolena karta maestro, chce to po mně registraci secure codu (ty čísla co jsou na zadní straně karty) v online bankovnictví, tam to ale nikde nevidim, nevíte jak se to dělá? nebo se musí osobně do banky? a jak dlouho to trvá?

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62572 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 08:52

@astoret No, to ti těžko někdo poradí, když nevíme jaký máš účet a i kdyby ano, tak jaká je pravděpodobnost, že někdo tady bude znát online bankovnictví tvé zahraniční banky?

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 31.08.18 08:52

Pro online platby musí být karta aktivována, takže nejprve bych se obrátila na banku. Secure kód je trimistny a je umístěn u podpisoveho vzo­ru.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 31.08.18 08:52

@astoret záleží co mas za banku… pracovala jsem v RB a tam se vše dalo udělat on-line. Hlavně te automaticky vyzvala stránka k registraci karty pro ochranu 3D Secure. Pokud nic takového nebylo, volala bych na infolinku své banky, ať ti poradi, případně ať ti to zprovozni

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 31.08.18 08:54

@Martha03 to co zmiňuješ je CCV kód a to není ono, co potřebuje zakladatelka… je to taková ta ochrana, když se přesměruje stránka na platbu kartou, kde se vyplní o ni všechny údaje a pak ještě přijde SMS prave se Secure kódem na telefon a tím se platba potvrdí. A prave ten telefon se musí do služby 3D Secure zaregistrovat.

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 31.08.18 08:57
@Verurizeckova píše:
@Martha03 to co zmiňuješ je CCV kód a to není ono, co potřebuje zakladatelka… je to taková ta ochrana, když se přesměruje stránka na platbu kartou, kde se vyplní o ni všechny údaje a pak ještě přijde SMS prave se Secure kódem na telefon a tím se platba potvrdí. A prave ten telefon se musí do služby 3D Secure zaregistrovat.

Aha tak to pardon to jsem teda napsala blbost. Každopádně já to vyřešila v bance a platím normálně kartou, myslím, že v RB jsem to dokonce aktivovala v online bankovnictví, abych mohla platit kartou online.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 31.08.18 09:02

@Martha03 no jasný, to jo, aktivovat platby na netu se musí, ale pak přišla ještě tady ta druhá ochrana :) ale rozhodne to nemění nic na faktu, ze my těžko budeme vědět, jak to má zakladatelka v zahraniční bance :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Bijec Vémola se pochlubil přítelkyní. Silikonová playmate Lela se hanbatých fotek nebojí!

Je nejlepším českým bijcem. Horou svalů, z níž má respekt úplně každý. A tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >