Registrace secure kódu na kartě platba online

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
astoret
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 31.08.18 08:48
registrace secure kodu na kartě platba online

Dobrý den,

mám zahraniční účet a kartu maestro, nejde mi s ní platit kartou - když chci platbu přes internet a zaplatit kartou, kde je povolena karta maestro, chce to po mně registraci secure codu (ty čísla co jsou na zadní straně karty) v online bankovnictví, tam to ale nikde nevidim, nevíte jak se to dělá? nebo se musí osobně do banky? a jak dlouho to trvá?

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64098 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 08:52

@astoret No, to ti těžko někdo poradí, když nevíme jaký máš účet a i kdyby ano, tak jaká je pravděpodobnost, že někdo tady bude znát online bankovnictví tvé zahraniční banky?

Martha03
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 31.08.18 08:52

Pro online platby musí být karta aktivována, takže nejprve bych se obrátila na banku. Secure kód je trimistny a je umístěn u podpisoveho vzo­ru.

Uživatel je onlineVerurizeckova
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 31.08.18 08:52

@astoret záleží co mas za banku… pracovala jsem v RB a tam se vše dalo udělat on-line. Hlavně te automaticky vyzvala stránka k registraci karty pro ochranu 3D Secure. Pokud nic takového nebylo, volala bych na infolinku své banky, ať ti poradi, případně ať ti to zprovozni

Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 31.08.18 08:54

@Martha03 to co zmiňuješ je CCV kód a to není ono, co potřebuje zakladatelka… je to taková ta ochrana, když se přesměruje stránka na platbu kartou, kde se vyplní o ni všechny údaje a pak ještě přijde SMS prave se Secure kódem na telefon a tím se platba potvrdí. A prave ten telefon se musí do služby 3D Secure zaregistrovat.

Martha03
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 31.08.18 08:57
@Verurizeckova píše:
@Martha03 to co zmiňuješ je CCV kód a to není ono, co potřebuje zakladatelka… je to taková ta ochrana, když se přesměruje stránka na platbu kartou, kde se vyplní o ni všechny údaje a pak ještě přijde SMS prave se Secure kódem na telefon a tím se platba potvrdí. A prave ten telefon se musí do služby 3D Secure zaregistrovat.

Aha tak to pardon to jsem teda napsala blbost. Každopádně já to vyřešila v bance a platím normálně kartou, myslím, že v RB jsem to dokonce aktivovala v online bankovnictví, abych mohla platit kartou online.

Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 31.08.18 09:02

@Martha03 no jasný, to jo, aktivovat platby na netu se musí, ale pak přišla ještě tady ta druhá ochrana :) ale rozhodne to nemění nic na faktu, ze my těžko budeme vědět, jak to má zakladatelka v zahraniční bance :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >