Registrace u firmy DEDRA?

1209
8.2.10 14:04

Registrace u firmy DEDRA

Ahoj všichni, nedávno jsem si chtěla na MMB objednat něco z Dedry a paní mi poradila, abych se u Dedry zaregistrovala sama, že budu mít slevy atd. Jen, že mám při registraci uvést její jméno a číslo. Zní to zajímavě, ale pořád v tom hledám nějaký háček. Nechci se tím živit, jen si jednou za čas koupit něco pro sebe. Tak co je tam nějaký háček? Nerada bych někomu naletěla. :roll:

Předem děkuji za příspěvky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2172
8.2.10 14:10

Ahojda já dedru dělám,nic závazného v tom není,pokud se přihlásíš na mě,všechny info ti pošlu,jediné co je dobré je porpvé objednat za 2500,– aby si dostala balíček v ceně 500 jsou tam i vzorky aviváží,dá se na tom pěkně vydělat,nic nepodepíšeš,jen prostě pošleš první objednávku a pak seš zaregistrovaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
8.2.10 14:19

Děkuji za příspěvek, mě právě odrazuje to „přihlásíš na mě“ trochu to ve mě vzbuzuje dojem, že jde o „letadlo“ :-? Navíc na stránkách píšou, že další obchodní podmínky se dozvíš až po registraci …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.10 14:19

Teda nevím co to má za úskalí, jen se tady o tebe asi porvou všechny již zaregistrované, neboť jim z tebe za tvé objednávky půjdou peníze :wink: Rozhodně bych nepodlehla nějakému lákání, abys toho koupila co nejvíc.

• Nahlásit
  • Citovat
2172
8.2.10 14:25

myslím,že jde spíš o to,aby s tím samotní zaměstnanci firmy měli co nejméně práce,proto se musí zadat to číslo koordinátora,o to jde.JInak Musíš udělat objednávku nad 1200 aby si neplatila poštovné.Takže rozhodně nikoho nentuím,aby objednával co nejvíce,že z něj budu mít peníze,já objednávám pouze 3× za katalog,také spíše pro sebe a známé.Tak to jen pro vysvětlenou. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
8.2.10 14:25

Taky jsem o tom uvažovala, ale tohle mne právě odradilo.
Letadlo to asi bude, což by mi tak moc nevadilo, kdybych za svý peníze dostala slušný výrobky, tzn dobrý poměr cena/výkon. Navíc mi nechodil dost dlouho ten jejich eshop. Nechápu, proč se musím někde registrovat, když chci akorát nakoupit :nevim: To samý je třeba Amway. Když chci vyzkoušet nějaký výrobek, tak mám pocit, že musím upsat duši ďáblu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55607
8.2.10 14:27

Ahoj…já se zaregistrovala taky pod paní,ted objednám pro sebe a pro kamarádky občas…
první balíček jsem měla taky za dost,došly mi ty vzorky a tak…
ale nemám to jako přivýdělek,spíš jen tak pro sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
8.2.10 14:27

maxak..nic na tom není…Ja jsem zaregistrovaná a sem tam si něco pro sebe nebo pro kamarádky objednám…Ty myslím že tam to číslo někoho ani uvest nemusíš ja jsem myslím taky neuvaděla protože jsem nikoho neměla kdo by s tím dělal..Ja nato natrefila náhodou. Je pravda že když tam udáš číslo někoho ze zaregistrovaných tak ta osoba má s tebe myslím 250,– Kč…nebo nějakou výhodu ale jako nic extra..Ale ty její číslo tam uvádět nemusíš…A žádné stresujíci obchodní podmínky tam taky nejsou..jednou za čas něco objednáš chodí ti domu katalog a do meilu ruzné upomínky na akce…S ničím se nezavazuješ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
8.2.10 14:29

Jitko, takže je to něco jako Avon? Když se nechci registrovat a platit poštovné, musím najít ve svém okolí „dedralady“ :lol: co to nakoupí na sebe, je to tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2172
8.2.10 14:39

Asi tak bych to napsal,vlastně něco jako avon,akorát,že sem nikde nepodepisovala žádné papíry jako u avonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2172
8.2.10 14:40

rea.sk to bylo dříve,já tam taky nic nemusela psát,žádné číslo,ale myslím od minulého roku se to tam musí vyplňovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
8.2.10 14:45

Holky klidně se zaregistrujte, já sice nejsem jejich dealer ale pro tu firmu jsem pracovala v době jejich vzniku a znám se s majitelem. Dělala jsem grafické zpracování jejich katalogu a obalů výrobků, takže je to i trochu moje dítko :-D Se enchci chlubit, ale jen abyste věděli že s prodejem nemám opravdu nic společného a můžu Vás ujistit že po regisraci na Vás žádné nemilé překvapení nečeká. Já jsem regstrovaná taky a nic po mě nikdo nechtěl a ani nechce, jen mi chodí do schránky katalog a do mailu výhodný nabídky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
8.2.10 17:36

Ahoj, moc vám všem děkuji! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9299
10.2.10 13:20
PETRUCHA píše:
Holky klidně se zaregistrujte, já sice nejsem jejich dealer ale pro tu firmu jsem pracovala v době jejich vzniku a znám se s majitelem. Dělala jsem grafické zpracování jejich katalogu a obalů výrobků, takže je to i trochu moje dítko :-D Se enchci chlubit, ale jen abyste věděli že s prodejem nemám opravdu nic společného a můžu Vás ujistit že po regisraci na Vás žádné nemilé překvapení nečeká. Já jsem regstrovaná taky a nic po mě nikdo nechtěl a ani nechce, jen mi chodí do schránky katalog a do mailu výhodný nabídky.

Petulo ty se fakt jako nezdáš holka jedna :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3929
12.5.10 11:12

rea.sk můžu se zeptat na jekých stránkách to zaregistrování přímo bylo - (konkrétní adresu ) děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama