Registrace v Podolí - v zastoupení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 23.04.11 21:49
Registrace v Podolí - v zastoupení?

ahoj holky DOTAZ
REGISTRACE V PODOLÍ:
může za mě dojít na tu registraci manžel? Stačí mu můj OP a těhu průkazka? nebo je třeba ještě něco?
Díky moc!!!

Nejnovější zkušenosti z porodnice Podolí

Reakce:

FloraBolger 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.11 21:53

Ahojky - mně vyřizoval registraci přítel. Sice už je to více než rok zpátky, ale myslím, že se to nezměnilo. Potřeboval těhu průkazku (aby mu tam mohli dát razítko) a kartičku ZP. OP si jistá nejsem :nevim:

cuttysark
Extra třída :D 12658 příspěvků 23.04.11 22:05

jj mozes tam poslat aj maminku, kamosku, je to jedno, staci OP a prukazka

janiii
Kelišová 5889 příspěvků 23.04.11 22:55

me tam registroval pritel pred dvema mesici asi, sestricka do telefonu rikala at sebou vezme OP, karticku pojistovny a teh. prukazku, ale OP nakonec vubec nepotreboval, spis se divili k cemu ji ma :-)

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 23.04.11 23:12

Holky díky moc, dám mu raději ZP i OP. Díky moc ještě jednou, uff celkem jsem si oddychla, že nemusím vstávat v pět. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >