Registrace v porodnici - osobní prohlídka

1073
30.6.15 07:42

Registrace v porodnici osobni prohlidka

Ahoj,

Ve 14. Tydnu se mam registrovat do porodnice. Uvazuji o vinohradske, ma nekdo zkusenost?

A je vubec mozne domluvit osobni prohlidku, rada bych videla jak to tam vypada, nez se registrovat treba pres telefon..dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2698
30.6.15 08:04

Vím, že se tam kamarádka také chtěla registrovat, ale vůbec nefungovala komunikace a po té anabázi, jak nemocnice odmítala vzít odpovědnost za zpackaný porod toho chlapečka tam už rodit odmítla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
30.6.15 08:22

Aha, o tom ani nevím, mně právě překvapilo, že mi doktorka minulý týden řekla, že hodně porodnic chce, aby se žena registrovala už od 14. týdne, já jsem ve 13. týdnu, tak trochu šok, jsem myslela, že mám čas tak ještě několik měsíců..já právě vůbec nic moc nevím, mám jen představu, aby respektovaly porodní plán, aby tam mohl být přítel a možná i dula a aby tam bylo soukromí a nestísněné prostředí, jsem trochu klaustrofobik a co tak čtu, tak někde nechávají rodičky na hekárně na chodbě či v mini místnosti, no já vůbec nemám představu kam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14709
30.6.15 08:36

@PAN66 neporadím ti, kde, já rodila v Podolí obě děti. Na porodní místnosti mám jen dobré zkušenosti. Je to v podstatě „garsonka“ bez kuchně - jedna místnost se záchodem a sprchou. Každá místnost má dveře, které ale zůstávají pootevřené. Ale pro mě daleko horší bylo oddělení šestinedělí. To byl šok.

Jinak ano, nemocnice v Praze vyžadují registraci v 14+0 přesně ten den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 08:59

Tady v Praze do 14 tydne no..ale s Vynohradskou nemam zkusenost, rodila jsem v Podoli (a super)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 10:31

Ahoj :) Registrovat se můžeš nejdříve ve 14+0, ne dříve. Já jsem registrovaná v Podolí. Nezáleží na tom zda se jedná o termín podle PM nebo podle UZ. Můžeš se registrovat na jakýkoliv termín, který máš potvrzený lékařem. Já mam termín 21.12. podle PM a 24.12. podle UZ. Registrovaná jsem na 23.12. takže přesně v den 14+0 to být nemusí ale dříve nikoliv. Co se týče Vinohradské… Já vybírala mezi Motolem, který mi doporučovala téměř každá mamina, Podolím a Vinohradskou. Podolí mám kousek takže vyhrálo. Jinak Vinohradská prý není špatná, ano taky jsem četla v jedné diskuzi něco o zpackaném porodu ale to jsem četla i o Motole a Apolináři. Prostě žádná Porodnice dle mého není 100% bez špatné zkušenosti. Navíc ve Vinohradské se můžeš registrovat i dříve než ve 14+0, je to snad jediná porodnice s touto vyjímkou :) Tak přeji úspěšný výběr :palec: Kdyby ti něco nebylo jasné, klidně napiš :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 10:34

Jo a ještě, většina porodnic prohlídku umožňuje, jen třeba v Motole ti neukážou porodní sál :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama