Registrace v porodnici v Uherském Hradišti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
2.11.21 15:35

registrace v porodnici v Uherském Hradišti

Ahoj, je tu někdo, kdo v nedávné době rodil v nemocnici v Uherském Hradišti? Dnes jsem byla u svého gynekologa v 36tt a ten mi dal papír z dnešního vyšetření s žádostí o registraci a papír pro vyplnění informací o mně k porodu, který má být v porodnici do 38tt, že se mám příští čtvrtek nebo pátek dopoledne stavit na porodnickém oddělení v Uh nemocnici a zaregistrovat se tam. O co vlastně jde? Mělo by jít i o vyšetření nebo jen o papírování? A navíc nevím, jestli se tam mám objednat nebo můžu přijít jen tak. Na mou otázku mi bylo řečeno, že mám počítat s tím, že si tam počkám víc než hodinu. Takže asi nemusím objednávat? :nevim: Navíc, že teď má VZP nějakou novinku pro těhotné (jiné pojišťovny to budou mít až příští rok), že si udělám nějaké kolečko v porodnici, což teda taky nevím, co si pod tím představit. Bohužel nebyl čas se zeptat na víc. Díky za každou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1228
2.11.21 16:26

S UH nemam zkusenosti. Ale v prazskych porodnicich je to tak, ze se predem telefonicky objednas na konkretni datum a cas. V tento cas, nebo klidne i chvilku pred tim, udelas zakladni papirovani (kontaktni udaje na sebe, partnera, sveho gynekologa) na recepci, pak ti na sesterne udelaji zakladni vysetreni - hmotnost, tlak, ranni moc, dokonci papirovani - rodinna anamneza, predchozi porody, potraty, lecba neplodnosti atd. Pak jdes na monitor, pak s papirem z monitoru na vysetreni do ordinace - UZ, pripadne vaginalni vysetreni.

Zavolala bych do porodnice, jestli se na prvni vysetreni musis objednat a jestli bude rovnou monitor, nebo te na nej teprve objednaji. Jestli mas prinest moc, jestli v ten objednany cas bude teprve papirovani, nebo mas prijit driv, abys v objednany cas uz byla hotova s papirovanim a pripravena na vysetreni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 23:29

Jo, byla jsem minulý týden. Jde se do rizikové poradny, útery nebo čtvrtek ráno- dopoledne, viz webovky, ambulance č 2. Na registraci se aktualizují údaje, pak ultrazvuk a vyšetření. Výsledek je, že je vše ok a můžeš do termínu navštěvovat svého obvodního. Nebo si Tě nechají ke sledování. Je to novinka, vyžaduje to VZP. Bez objednání.

• Citovat
  • Nahlásit
10
3.11.21 08:34

Moc díky za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie