Registrační poplatek u zubaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 30.10.14 13:52
Registrační poplatek u zubaře

Zdravím maminky, mám dotaz ohledně registračního poplatku. Včera jsme byli s 14m synem poprvé u zubařky. Je to rodinná známá tchánovců a víceméně mě k tomu dotlačili, že to tam bude nejlepší. No a k věci, malému se podívala do pusy, spočítala zuby, dala nějaké doporučení ohledně čištění zubů. Byli jsme tam tak 5 minut, potom jsem musela podepsat nějaký papír, že jsme tam byli či co a dostala jsem registrační doklad a žádost o 558 kč 8o Nikdy jsem nikde neplatila registrační poplatek, ale věřím, že něco takového funguje. Nicméně dneska jsem se kvůli tomu chytla s tchýní, protože mi to přijde přehnaná částka a ona zase tvrdí, že ta zubařka zase tchánovi dělá často zuby zadarmo ( to mě vytočilo ještě víc, protože mi připadá že mi snad naúčtovala tchánovy výlohy :mrgreen: ) A tak by mě jen zajímalo, podle čeho se určuje, kolik člověk zaplatí na registraci a jaký máte názor na tuto částku, mě se prostě zdá přehnaná, tak ať jsem v obraze :mrgreen: Děkuji za názory :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tatranka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 13:54

Já mám novou zubařku pro sebe i dceru, neplatila jsem nic. A to tam má vybavení nové, moderní

mexxx
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 30.10.14 13:54

Zkušenost nemám, ale přijde mi to taky dost 8o

nataluska
Kelišová 7137 příspěvků 30.10.14 13:57

Přijde mi to moc. Chodím s třema dcerkama dvakrát do roka a i když jim trhá zoubky, nebo plombuje, nikdy jsem nic neplatila.

betuska.bathory
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 30.10.14 13:58

No páni! Tak to je vysoký registrační poplatek :-O Já jsem u své zubařky platila částku do stovky, syn jako nezletilý neplatil nic.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 30.10.14 14:05

Tak ono záleží jestli je státní nebo soukromá. My třeba chodíme k soukromému, takže jsem byla připravená na nějakou pálku, ale nakonec nechtěl nic. :nevim: ale mě když koukne do pusy, tak už platím :-)

sonata001
Kecalka 383 příspěvků 30.10.14 14:05

A má smlouvu s vaší pojišťovnou?

Lenkahusa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 30.10.14 14:05

U mého zubaře se neplatí za registraci nic. Za plombu amalgámovou jsem mu taky nikdy neplatila a jednu bílou(ale přes celý zub) jsem platila 400,– před dvěma lety… Platit za registraci je podle mě šílený - kdoví co vše si ještě doktoři můžou za tebe naúčtovat na pojišťovnu…

Gina
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 30.10.14 14:06

Chodím se synem už 8 let v Praze k dětské zubařce - 2× ročně preventivní kontrola, 2× mu plombovala zub, trhala mu jedničky, protože nechtěly vypadnout a za nimi už rostly dvojky, nikdy jsem neplatila za nic ani korunu, naopak vždycky dostane nějaký reklamní dárek - vzorek dětské zubní pasty, rozvrh hodin apod.

zuzkasaf
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 30.10.14 14:14

Ahoj, taky sem registrovala sebe a obě děti k zubaři a neplatila jsem nic.

Anik
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 30.10.14 14:22

U zubaře jsem taky nic takového neplatila.
Ale kamarádka chodí na gyndu do jakéhosi soukromého centra, a tam platí vždy nějaký roční poplatek, taky poměrně vysoký,,, ale pak už neplatila nikdy těch 30,– kč poplatek, bylo to už v tom ročním. Tak jestli to nebude taky něco takového.

Účtenku bych dala tchyni :))))))))

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 30.10.14 14:23

Tak je to soukromá ordinace ve zdravotním středisku, tak asi to tak mají dané, jsem zvědavá, jak to bude při příštích kontrolách. Jestli zase budou chtít takovou pálku, tak to raději uplatím svou zubařku, ať mi malého vezme. Máme pojišťovnu VZP, tak to si myslím, že mají smlouvu :think:

honey.pet
Kecalka 307 příspěvků 30.10.14 18:30

U nás na klinice se registrační poplatek platí. Je to 300,– Kč, ale platí pouze dospělí.

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 30.10.14 18:47

Teď jsem se podívala na ten pokladní doklad a je tam napsáno v popisu : DELŠÍ ADMINISTRATIVNÍ VÝK a cena těch 558 kč. No je mi z toho na :poblion:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 31.10.14 08:20

A předem na platbu neupozornila? Pokud ma smlouvu s tvou pojistovnou, neplatila bych ji nic a našla dítěti jiného zubaře.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >