Reklama

Rehabilitace cc syndrom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 08.02.17 08:34
Rehabilitace cc syndrom

Ahoj holky chci se zeptat ktera z vas mela problemy s krcni pateri, ja mám primo cervik. syndrom s bolestma hlavy a zavratema, a jeste k tomu uplne ztuhly svaly okolo, jestli vám pomohly rehabilitace a po kolika cvičeních. Vcera sem tam byla poprvy ale to me jen zkoukla a napsala zpravu a v pondeli budu cvicit, tak chci vedet jestli to bude mit nakej efekt vubec. Děkuju za infa. :,( :? 8o

Reklama

Reakce:

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 08.02.17 08:37

Rehabilitace jako takové mi moc nepomohly. Pomohl mi až jeden pan masér z Černošic. Do normálu se to dostalo cca po 1,5 roce. Teď chodím jenom na udržovací masáže 1× za 3 týdny.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 08.02.17 08:37
@Ivet888 píše:
Ahoj holky chci se zeptat ktera z vas mela problemy s krcni pateri, ja mám primo cervik. syndrom s bolestma hlavy a zavratema, a jeste k tomu uplne ztuhly svaly okolo, jestli vám pomohly rehabilitace a po kolika cvičeních. Vcera sem tam byla poprvy ale to me jen zkoukla a napsala zpravu a v pondeli budu cvicit, tak chci vedet jestli to bude mit nakej efekt vubec. Děkuju za infa. :,( :? 8o

efekt to mít bude ale za dýl - nemůžeš čekat po jednom cvičení zlepšení - já chodila na rehábku rok

Bela111
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 08.02.17 10:28

Mně pomohla až čínská medicína, rehabilitace v tu chvíli trochu, ale nesměl přijít do toho stres, to se jinak hned po. sralo, teď mám dva měsíce, co piju bylinky klid… absolutně to tedy nechápu, páč předtím jsem trpěla každý den…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama