Rehabilitace cc syndrom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 08.02.17 08:34
Rehabilitace cc syndrom

Ahoj holky chci se zeptat ktera z vas mela problemy s krcni pateri, ja mám primo cervik. syndrom s bolestma hlavy a zavratema, a jeste k tomu uplne ztuhly svaly okolo, jestli vám pomohly rehabilitace a po kolika cvičeních. Vcera sem tam byla poprvy ale to me jen zkoukla a napsala zpravu a v pondeli budu cvicit, tak chci vedet jestli to bude mit nakej efekt vubec. Děkuju za infa. :,( :? 8o

Reakce:
Xsvel
Kecalka 406 příspěvků 08.02.17 08:37

Rehabilitace jako takové mi moc nepomohly. Pomohl mi až jeden pan masér z Černošic. Do normálu se to dostalo cca po 1,5 roce. Teď chodím jenom na udržovací masáže 1× za 3 týdny.

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 08.02.17 08:37
@Ivet888 píše:
Ahoj holky chci se zeptat ktera z vas mela problemy s krcni pateri, ja mám primo cervik. syndrom s bolestma hlavy a zavratema, a jeste k tomu uplne ztuhly svaly okolo, jestli vám pomohly rehabilitace a po kolika cvičeních. Vcera sem tam byla poprvy ale to me jen zkoukla a napsala zpravu a v pondeli budu cvicit, tak chci vedet jestli to bude mit nakej efekt vubec. Děkuju za infa. :,( :? 8o

efekt to mít bude ale za dýl - nemůžeš čekat po jednom cvičení zlepšení - já chodila na rehábku rok

Bela111
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 08.02.17 10:28

Mně pomohla až čínská medicína, rehabilitace v tu chvíli trochu, ale nesměl přijít do toho stres, to se jinak hned po. sralo, teď mám dva měsíce, co piju bylinky klid… absolutně to tedy nechápu, páč předtím jsem trpěla každý den…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >