Rehabilitační centrum po mrtvici - Jižní Čechy

Anonymní
18.12.19 08:55

rehabilitační centrum po mrtvici - Jižní Čechy

Ahoj, je tu prosím někdo kdo má přehled v rehabilitačních centrech? Mám tatínka po mozkové mrtvici. Hlava vypadá, že funguje dobře, ale není schopný chodit (zasažená levá strana, rukou i nohou hýbe, ale nemá v nich sílu). Z toho důvodu hledám nějaké dobré rehabilitační centrum, kde by mu pomohli se opět rozchodit, aby se mohl vrátit k normálnímu životu. Děkuji za pomoc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.12.19 11:57

Rehabilitační ústav Kladruby - je to sice okres Benešov, Středočeský kraj, ale rehabilitace je tam na vynikající úrovni. Toto zařízení si všichni dost pochvalují. Akorát nevím, jaké jsou momentální kapacitní možnosti ústavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
18.12.19 15:37
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu prosím někdo kdo má přehled v rehabilitačních centrech? Mám tatínka po mozkové mrtvici. Hlava vypadá, že funguje dobře, ale není schopný chodit (zasažená levá strana, rukou i nohou hýbe, ale nemá v nich sílu). Z toho důvodu hledám nějaké dobré rehabilitační centrum, kde by mu pomohli se opět rozchodit, aby se mohl vrátit k normálnímu životu. Děkuji za pomoc

Mám taky tatínka po mrtvici. Jak je to dlouho? Můj byl v Darkově a v Brandýse nad Orlicí. Kladeruby neberou po mrtvici, jen po úrazu. Klidně mi napiš..spoustu už jsem řešila. Je to skoro 2 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 19:19
@Liška2014 píše:
Mám taky tatínka po mrtvici. Jak je to dlouho? Můj byl v Darkově a v Brandýse nad Orlicí. Kladeruby neberou po mrtvici, jen po úrazu. Klidně mi napiš..spoustu už jsem řešila. Je to skoro 2 roky.

U nás je to čerstvé. Stalo se mu to ze soboty na neděli. Napíšu SZ.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.20 09:26

@Jana Martinková @Liška2014 ať tu jsou pro další lidi aktuální informace. Taťka byl cca měsíc v nemocnici na neurologii. Pak ho přeložili do ČB na rehabilitační oddělení, kde s ním pracují skvěle a jsou vidět velké pokroky. A i tam chválili péči rehabilitačky z neura, že byl dobře připravený na další práci. Nyní má přiklepnuté Kladruby, tak by se měl v následujících týdnech přesunout, takže i ty berou lidi po mrtvici. Vše nám vyřizují doktoři sami od sebe, bez našeho přičinění. Ale na taťkovi je vidět, že se zlepšit chce, co může dělá sám, aby se co nejdřív vrátil domů. Nyní už chodí o berly s jištěním rehabilitačky.

• Citovat
  • Nahlásit
1
3.2.21 17:45

Dobrý den mám bratra po nehodě na motorce. Byl ve vigilnim kómatu teď už reaguje vše si pamatuje akorát teď řeším rehabilitační centrum. Kladruby žádost zamítl že je moc slabý. Je teprve na začátku nechodí levá část je špatná ale nohy i ruce cítí. Poradíte prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25027
3.2.21 18:00

@Muflinka1 zkuste nějaké rehabilitační centrum při nemocnici. U nás z nejhoršího dostali taťku v Českých Budějovicích a pak už ho vzali do Kladrub. Tam nejsou zařízení na to, aby tam měli ležáka, tak už musí aspoň něco zvládnout člověk sám. Snad se povede někam bratra brzo umístit, aby ho rozhýbali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat