Rehabilitační sestra, která dochazí domů cvičit Vojtovu metodu

Anonymní
31.10.19 23:47

Rehabilitační sestra, která dochazí domů cvičit Vojtovu metodu

Ahoj, není tady nějaka rehabilitační sestra z Plzně, která jezdí domů cvičit pravidelně Vojtovu metodu nebo my bychom jezdili k ní? 3.měsíční syn má predilekci hlavičky a tvar trupu do písmene C, cvicit mame 3-4× denně, ale já to psychicky nedavam. O finance nejde, jen potrebuji nekoho, kdo to odcvici za mě, partner je bohuzel v praci cely den :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5148
1.11.19 05:06

Dětská fyzioterapie je na Roudné třeba, ale o někom, kdo by chodil domů, bohužel nevím… resp. znám holčinu z Lochotina co chodila za moji babičkou s ni cvičit, ale jestli umí i Vojtu, netuším a přímý kontakt na ni nemám. Držím palce ať to zvládnete a malymu se to spraví! :) Dětská dr. nebo ortoped by vám někoho neporadili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
1.11.19 13:45

Zkus se zeptat a vyzkoušet ještě Bobatha. Je to cvičení formou handlingu. Dneska jsem byla s 8 mesicni dvojcaty poprvé a jsem nadšená. Kluci posiluji svaly tak, že je různě držím nebo pokladam. Vojtovku jsme taky cvičili a šla jsem od toho, taky jsem to nedavala, kluci u toho šíleně řvali. Ale výsledeky se dostavily, to ne ze ne, ale zkus vygooglovat ještě Bobatha, třeba ti to bude příjemnější ;) PS: my pani nemáme přes pojišťovnu, ale jestli peníze moc neřešíš, tak to určitě zkus :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
1.11.19 15:00

Ja take doporucuji bobatha. Mala mela to, co vy + brisni diastazu. Na rehabilitaci taky chteli cvicit Vojtu a ja to nezvladala. Nechala jsem si vypsat novou zadanku na rehabilitaci a chodili jsme pak do jineho centra, kde cvicili obe metody. Nam rekli, ze pokud nema neurologicke problemy, bobath je vhodnejsi. velmi rychle jsme se pak zbavili predilekce a casem i diastazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3885
1.11.19 17:55

Nám bobath bohužel nepomohl. Vojtovka je rozhodně účinnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama