Reiffeisenbank - Chytrý účet

2199
3.9.20 10:26

Raiffeisenbank - Chytrý účet - dejte si pozor

Jak jste v posledních letech spokojeni s touto bankou?
Jak se vám líbí podmínky běžného účtu od 1.9.2020?
Víte, co je to směnná přirážka?

Aneb řekněte mi argumenty, proč bych si měla jejich účet založit případně, proč bych neměla vypovědět účet, který u nich už mám?

Příspěvek upraven 04.09.20 v 10:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63735
3.9.20 11:03
@cancerka píše:
Jak jste v posledních letech spokojeni s touto bankou?
Jak se vám líbí podmínky běžného účtu od 1.9.2020?
Víte, co je to směnná přirážka?Aneb řekněte mi argumenty, proč bych si měla jejich účet založit případně, proč bych neměla vypovědět účet, který u nich už mám?

Spokojená jsem. Na mě je teda moc rigidní, takže jako jedničku mám Airbanku. Podmínky běžného účtu od 1.9. předpokládám, že se mě nijak nedotknou. Nevím, co je směnná přirážka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
3.9.20 11:36

Zase nějaký průzkum.. ne, ani bych kolem Reiffky nešla, natož abych si tam založila účet.. a směnná přirážka je pokud se nemýlím nějaký poplatek, který se strhne při platbě nebo výběru ve valutách?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2199
4.9.20 08:04

Směnná přirážka je skrytý poplatek banky za platby kartou v zahraničí a není to zrovna poplatek malý. Byla jsem celkem v šoku, když jsem letos platila kartou v zahraničí, že je to dražší než, když platím hotovými penězi ze směnárny. Ovšem pak jsem zjistila, že od 1.9. se tento poplatek ještě zdvojnásobil, to už je opravdu nehoráznost. Navíc to nikde běžně nezmiňují, je to taková nenápadná položka v ceníku. Dokonce ve zjednodušené verzi ceníku, která má být jako přehledná pro klienta, se pro jistotu vůbec neuvádí.

Mimochodem ani zaměstnanci banky o ní pořádně neví :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama