Řekl mi, že mě má rád ale ne hluboce - slepení vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 10:39
Řekl mi že mě má rád ale ne hluboce . Slepení vztahu

Holky, toto musím dát anonymně 8o mám tříletého syna a od přítele jsem před 3 měsíci odešla. Nyní se chtel vrátit přemlouval moje rodiče a posilal mi dopisy jak začneme znova… Já jsem odešla protože člověk vycítí a pozná když ho někdo nemá rád a on mi nikdy za 4 roky vztahu neřekl že by mě rád měl… Teď jsme se viděli a na moji otázku jestli mě má rád mě řekl jo i ne. Že mě má rád ale ne hluboce. Zajímají mě názory. Moje mamka říká nic tak hrozného neřekl ale je mu 37 a podle mě mít rád nestačí. Je to introvert ale myslím že snaha a láska vypadá jinak. Zajímají mě nestranne názory.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 3170 příspěvků 28.12.18 10:45

No, ve 37 přemlouvá přítelkyni k návratu přes její rodiče :roll: už jen to o něm něco vypovídá. Že je introvert s tím nemá co dělat. Že mě má jen rád by mi nestačilo. Plus když tě má rád „jo i ne“ :lol:

mary.27
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 28.12.18 10:51

Chlapi lásku nevyjadřují slovy, ale aktivitou pro svou milovanou…

Monica31
Nováček 8 příspěvků 28.12.18 10:53
@mary.27 píše:

Ta aktivita byla nulova . Tak se s tím asi nechci smířit . Díky

mimi92
Povídálka 42 příspěvků 28.12.18 10:57

A o syna zájem má? Stará se? Pokud ano, dala bych mu šanci už jen kvůli dítěti.

mary.27
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 28.12.18 10:59
@Monica31 píše:
Ta aktivita byla nulova . Tak se s tím asi nechci smířit . Díky

Můžete zkusit partnerskou poradnu, ale to musíte chtít oba dva…

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 28.12.18 11:11

Tak proč se chce vracet když te ma rad ale ne hluboce???

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 28.12.18 11:11

Tak buďte kamaradi

Monchichik
Kelišová 6197 příspěvků 28.12.18 11:15

No tak tě má rád asi jako oblíbené jídlo? :think: Nebyla bych s někým, kdo mě nemiluje ta je schopný mi tohle říct. Přemlouvá tvoje rodiče? Chce snad být s nimi? Co to má jako za smysl?
A vrátit se chce proč? Lepší být s někým, koho zná než aby si hledat jinou, asi. Nevrátila bych se k němu.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 28.12.18 11:19
@mary.27 píše:

někteří zvládají oboje ;)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 28.12.18 11:53
@Anonymní píše:
Holky, toto musím dát anonymně 8o mám tříletého syna a od přítele jsem před 3 měsíci odešla. Nyní se chtel vrátit přemlouval moje rodiče a posilal mi dopisy jak začneme znova… Já jsem odešla protože člověk vycítí a pozná když ho někdo nemá rád a on mi nikdy za 4 roky vztahu neřekl že by mě rád měl… Teď jsme se viděli a na moji otázku jestli mě má rád mě řekl jo i ne. Že mě má rád ale ne hluboce. Zajímají mě názory. Moje mamka říká nic tak hrozného neřekl ale je mu 37 a podle mě mít rád nestačí. Je to introvert ale myslím že snaha a láska vypadá jinak. Zajímají mě nestranne názory.

Dříve ti to nevadilo, máš s ním dítě. Už to není jen o tobě, myslet na sebe jsi měla dřív, dokud to bylo jen o tobě. Já nějak nemůžu pochopit, co si ženské vlastně myslí. Pořídí si dítě s někým, kdo jim nedá najevo lásku, a když už dítě je a je, najednou jim to začne strašně vadit a pálí mosty. Bez ohledu na to, jestli tím ublíží i svému dítěti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 12:03

@hanka.br.

Já nikde nepsala že se o syna zajímá . A dál to komentovat nebudu . Chtěla jsem poradit o syna zájem nemá a nemel ale chtěl zpátky což jsem chtěla kvůli synovi ale on vlastně nemá rád ani mě . Vy jste měla asi v životě větší štěstí než já . Nic víc nic míň

Božislava
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 28.12.18 12:19
@Monica31 píše:
Ta aktivita byla nulova . Tak se s tím asi nechci smířit . Díky

Myslíš jako sexuální aktivita?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 12:23

@Božislava ne myslela jsem jakoukoliv snahu . Sex jsme měli i 3× denně a i tak podváděl a lhal.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17322 příspěvků 28.12.18 12:23
@Anonymní píše:
@hanka.br.Já nikde nepsala že se o syna zajímá . A dál to komentovat nebudu . Chtěla jsem poradit o syna zájem nemá a nemel ale chtěl zpátky což jsem chtěla kvůli synovi ale on vlastně nemá rád ani mě . Vy jste měla asi v životě větší štěstí než já . Nic víc nic míň

Nehleď na to, co říká, ale jak se chová. Někdo sladkými slovy zahlcuje protějšek a nic to pro něj neznamená. Jestli jeho lásku necítíš, tak tam pro tebe asi není. Kecy v kleci, tak se to říká. Činy jsou důležité. Ale možná ti víc záleží na těch slovíčkách, to je možné. To pak s tebou zamete každej sňatkovej podvodník. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >