Řekl mi, že už mě nemiluje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 10:42
Rekl mi ,ze me nemiluje.

Ahoj jdu si k Vam pro radu. S manzelem jsme spolu 20let.Mame tri dcery.Mame dum, mame auto, vlastne nam nic nechybi. Obcas se pohadame, vetsinou je duvodem, ze si manzel mysli ze ma malo casu na sebe. Chodi kazdy den do prace, trikrat do mesice, nekdy i casteji jezdi na sluzebni cesty a vraci se k ranu. Jednou tydne chodi na spinink.Ja vetsinou pracuji odpoledne a kdyz muze hlida manzel, kdyz ne, tak nejstarsi dcera. Manzel by chtel vice a vice casu a klidu pro sebe.Ale ja nevim kdy.Ja zadny konicek nemam, venuji se praci a rodine.Dale mam rozbroje s jeho mamou-nerozumime si. Manzel mi pred mesicem rekl, ze me ma rad, ale ze me uz nemiluje.Ja ho stale miluji, ale nedovedu si predstavit budoucnost bez lasky.Pred sexem mi rekl, bude to ale jen sex, bez lasky nevadi? Takze i ten sex byl najednou myslenkove jiny. Nevim zda s nim mam zustat, nebo radeji to zabalit.Kdyz si reknu o pusu, tak mi ji da, ale sam od sebe nic. Povidame si, resime tak nejak vse spolu, ale citim z nej chlad. Tvrdi mi ze zadnou jinou nema, ale priznaky nevery bohuzel ma a vzdy je nejak omluvi. Hlida si telefon, chodi drive zprace a domu prijde, jako ze byl do te doby v praci. Kdyz jsem na to prisla, rekl ze jezdi na kole, aby si urovnal myslenky.Deti ma rad.Jsem s nim od svych 16let. Predem se omlouvam pisu z mobilu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 05.11.18 10:52

Proc proboha pred sexem trapne oznámí, že to bude jen sex, sle bez lásky? :mrgreen: to je jak že špatné komedie a aspon na mě by to bylo jak ledová sprcha. Zamyslela bych se nad tím, jestli je toto chování nějakou poslední fází „volání o pomoc“ nebo sr muž jen chová jak blbec. Možná má na sebe opravdu málo času a doma ho nikdo nechce vyslyset? Ale pokud ma mnohrm vic casu, jsk třeba ty, a jen nechce hlídat, tak bych ho po dalším nemiluju tě usadila tím, že pak by možná bylo lepší to ukončit. A že taky nesexuju bez lásky, takže smůla. A uvidíš, jak se k tomu postaví.

Beckyttine5
Kecalka 281 příspěvků 05.11.18 10:55

To je těžká situace, moc mě to mrzí… já bych to asi zkusili nějak zachránit… nevím, jak vypadás či se o sobě staras, ale zkusila bych nějakou změnu, toho si obvykle muži časem vsimnou

terien
Echt Kelišová 8065 příspěvků 05.11.18 10:55

Má jinou. Teď co s tím. Kdyby s ní jenom spal tak vezmi to čert, ale tohle zavání něčím víc. Za mě bych byla razantní a nekompromisní, využít jeho překvapení a nepřipravenosti. Možná se pak srovná a dojde mu co vlastně chce.

Beckyttine5
Kecalka 281 příspěvků 05.11.18 10:57

A když by to nešlo, tak jít od sebe…než se vedl sebe trápit

Ou
Kelišová 5162 příspěvků 05.11.18 11:01

1. najděte si něco, co vám bude dávat smysl - kromě rodiny a čemu se budete věnovat, ideálně ve společnosti dalších lidí, které baví to samé. Bez manžela. Čím dříve si něco takového najdete, tím snáze se vám bude snášet již docela blízká budoucnost, kdy děti budou samostatné a nebudou vás potřebovat. Zároveň vypadnout z každodenního kolotoče pomáhá načerpat energii a radost a přispívá to pohodě celé rodiny.

2. nebraňte svému muži aby měl něco, co mu dává smysl - kromě rodiny a čemu se bude věnovat.

Netlačte na sebe a ni na něj, dejte si trošku svobody - jedině pak se budete ochotní k sobě rádi vracet. Zároveň u muže zafunguje lovecký pud - pokud uvidí, že se bez něj obejdete, že se bavíte jinde, že vás nemá jistou, že nejste jen spotřebič doma, tak se začne daleko víc snažit.

jinak pěkná knížka na toto téma je https://www.kosmas.cz/…manzel-jiny/

a knížky Kevina Lemana jsou navíc k ukradení na uloz.to
 https://uloz.to/hledej?…

Ou
Kelišová 5162 příspěvků 05.11.18 11:02
@terien píše:
Má jinou. Teď co s tím. Kdyby s ní jenom spal tak vezmi to čert, ale tohle zavání něčím víc. Za mě bych byla razantní a nekompromisní, využít jeho překvapení a nepřipravenosti. Možná se pak srovná a dojde mu co vlastně chce.

Protože nic tak nepomůže domácí pohodě a tomu, aby se do vás váš mažel zase zamiloval než pořádná hysterie, žárlivé scény a co nejprudší hádky.

Ano - pak se většinou muž srovná a dojde mu, že s takovouhle krávou žít nechce.

Ou
Kelišová 5162 příspěvků 05.11.18 11:03

@Lalelale obávám se že tomu pitomému výroku předcházela nějaká ne příliš smysluplná snaha o „řešení“ plná emocionálního vydírání.

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 05.11.18 11:05

Mluvili jste spolu o ukončení manželství?

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 05.11.18 11:08
@Ou píše:
Protože nic tak nepomůže domácí pohodě a tomu, aby se do vás váš mažel zase zamiloval než pořádná hysterie, žárlivé scény a co nejprudší hádky.Ano - pak se většinou muž srovná a dojde mu, že s takovouhle krávou žít nechce.

S tímto naprosto souhlasím… Někdy udělá mnohem více, když se žena začne zabývat něčím jiným a ještě u toho vypadá usměvavě a dobře. :)

Konnny
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 05.11.18 11:17
@Ou píše:
1. najděte si něco, co vám bude dávat smysl - kromě rodiny a čemu se budete věnovat, ideálně ve společnosti dalších lidí, které baví to samé. Bez manžela. Čím dříve si něco takového najdete, tím snáze se vám bude snášet již docela blízká budoucnost, kdy děti budou samostatné a nebudou vás potřebovat. Zároveň vypadnout z každodenního kolotoče pomáhá načerpat energii a radost a přispívá to pohodě celé rodiny.

2. nebraňte svému muži aby měl něco, co mu dává smysl - kromě rodiny a čemu se bude věnovat.

Netlačte na sebe a ni na něj, dejte si trošku svobody - jedině pak se budete ochotní k sobě rádi vracet. Zároveň u muže zafunguje lovecký pud - pokud uvidí, že se bez něj obejdete, že se bavíte jinde, že vás nemá jistou, že nejste jen spotřebič doma, tak se začne daleko víc snažit.

jinak pěkná knížka na toto téma je https://www.kosmas.cz/…manzel-jiny/

a knížky Kevina Lemana jsou navíc k ukradení na uloz.to
https://uloz.to/hledej?…

Z tvých rad jsem nabyla dojmu, že vlastníš knihkupectví.:)

Lama Lama
Hvězda diskuse 49030 příspěvků 05.11.18 11:21
@Konnny píše:
Z tvých rad jsem nabyla dojmu, že vlastníš knihkupectví.:)
:mrgreen: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 05.11.18 11:21

Můj názor, že čekal, že potomhle výroku k ničemu nedojde.. A myslím, že když člověk nemá srovnání zamilovanost versus mít rád, tak takové kecy nemá.. připravuje si půdu pro útěk..

Popelka1980
Nováček 1 příspěvek 05.11.18 11:21
@hehehe píše:
Mluvili jste spolu o ukončení manželství?

Ano mluvily.Ja mu rekla,ze nemuzu spat s muzem,kdyz me nemiluje a on na to ,ze jsou jen dve moznosti.Bud se spolu budeme trapit nebo to roztrihneme.To jsou jeho slova. :nevim:

Konnny
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 05.11.18 11:21

Někoho určitě má. Pak se snadno radí, abys byla usměvavá… Buď ho to časem přejde a vše vjede do starých kolejí, nebo ne. Nenechala bych se tím ale týrat kdovíjak dlouho, dojedeš na to psychicky, potažmo i zdravotně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >