Řekl, že je v sexu náladový

Anonymní
2.2.21 10:56

Řekl, že je v sexu náladový

Ahoj,
potýkám se delší dobu s partnerovo libidem.
Někdy je to super, ale i tak mi přijde, že musím být vždy já ten, co něco inicializuje.
Dnes ráno mi na to ovšem řekl, že je v sexu dost náladový. Že má dny, kdy by chtěl několikrát, ale dost často má dny, kdy nechce vůbec. Jenže prostě, nevím jak tu situaci řešit. Vztah máme pěkný, ale mě nebaví v 80% případů (a to po něm rozhodně nelezu stále, nebo když je ve stresu, unavený, nebo má práci) být odmítnutá. Mám pak i zpruzelou náladu. On ok přijde a “jsi naštvaná?” Ne, jsem prostě otrávená. Je tahle situace vůbec řešitelná? V sobotu večer jsem na něj třeba čekala hodinu. On pak přišel do postele, ale s talířem plným jídla, aby se najedl. V 11 večer. Promluvit jsem si zkoušela, on ale řekne “nevím” a to, co jsem napsala nahoře.
Díky moc za tipy a zkušenosti :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.2.21 11:18

U nás taky. Stres, moc práce, sex tak jednou za deset dní.. Vyklubal se z toho zánět prostaty a snížený testosteron. :nevim: Jak jste spolu dlouho?
Mimochodem… Jídlo v posteli? 8o Bych ho hnala!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 11:21

Jo.. ještě.. Taky mi říkal. „Nevím proč.“ Lezlo mi to na nervy, co si budem povídat. :) Budu upřímná, nějak zvlášť se to nezlepšilo. Ale já už jsem si zvykla. A taky jsem většinou ta, která začíná. Nebere nějaký léky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 11:23
@Anonymní píše:
Jo.. ještě.. Taky mi říkal. „Nevím proč.“ Lezlo mi to na nervy, co si budem povídat. :) Budu upřímná, nějak zvlášť se to nezlepšilo. Ale já už jsem si zvykla. A taky jsem většinou ta, která začíná. Nebere nějaký léky?

Nebere nic. Je mu 26. A jsme spolu 3 měsíce právě…

• Citovat
  • Nahlásit
2283
2.2.21 11:27
@Anonymní píše:

No tak to je tragédie, to byste měli v posteli trávit většinu času 8o. Časem to bude leda horší, takové imitace chlapa nebrat :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
2.2.21 11:38
@Anonymní píše:

Tak to je hodně krátká doba na to, aby ztrácel zájem. Tam by ještě ta vášeň být měla. :think: Třeba je asexuální. Nemá nadváhu? Jiné chutě v sexu? Chápu, že jsi otrávená, když on o tom nechce mluvit a neví proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 11:40

Já už se naučila nikoho do sexu nenutit.
Nemá to cenu a i tak z donucení z toho pak není radost.
První pravidlo je o tom mluvit a jestli nemá žádný zdravotní problém, tak to řešit v poradně. Jestli poradnu odmítá, tak bych mu narovinu řekla, že ještě existuje jedna varianta a to milenec ať se chytne za nos. Jestli ani to nepomůže, tak jsem pro milence, jestli je teda snaha zůstat s ním ve vztahu a jestli ne, tak rovnou rozchod. Život utíká a proč se trápit kvůli lenivemu chlapovi? Jestli jste spolu krátce, tak tupem šlus :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
3326
2.2.21 12:36
@Anonymní píše:
Ahoj,
Někdy je to super, ale i tak mi přijde, že musím být vždy já ten, co něco inicializuje.
Dnes ráno mi na to ovšem řekl, že je v sexu dost náladový. Že má dny, kdy by chtěl několikrát, ale dost často má dny, kdy nechce vůbec. Jenže prostě, nevím jak tu situaci řešit. Vztah máme pěkný, ale mě nebaví v 80% případů (a to po něm rozhodně nelezu stále, nebo když je ve stresu, unavený, nebo má práci) být odmítnutá. Mám pak i zpruzelou náladu. On ok přijde a “jsi naštvaná?” Ne, jsem prostě otrávená. Je tahle situace vůbec řešitelná? V sobotu večer jsem na něj třeba čekala hodinu. On pak přišel do postele, ale s talířem plným jídla, aby se najedl. V 11 večer. Promluvit jsem si zkoušela, on ale řekne “nevím” a to, co jsem napsala nahoře.
Díky moc za tipy a zkušenosti :mavam:

V takovem dusnu se to zprotivi kazdemu. Jak by se ti libilo, kdybych te otravoval kazdy den s trojkou nebo obden s boruvkovyma knedlikama. To je porad dokola stiznosti, ze jeden suka mene nez druhy a jak jej primet sukat kompatibilne se mnou. Kazdy clovek je jiny a bud se s tim smiris nebo jdes o dum dal. NEPREDELAVEJTE LIDI!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
2.2.21 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj,
Díky moc za tipy a zkušenosti :mavam:

On v posteli ji? Boze ty drobky atd..nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
2.2.21 13:03
@Pavlik Morozov píše:
V takovem dusnu se to zprotivi kazdemu. Jak by se ti libilo, kdybych te otravoval kazdy den s trojkou nebo obden s boruvkovyma knedlikama. To je porad dokola stiznosti, ze jeden suka mene nez druhy a jak jej primet sukat kompatibilne se mnou. Kazdy clovek je jiny a bud se s tim smiris nebo jdes o dum dal. NEPREDELAVEJTE LIDI!

Souhlasím ale přece 26 letej chlap by měl být sexuchtivej, natož když jsou spolu teprve 3 měsíce. To je ta počáteční vášeň, která teda časem opadne. Ale po 3 měsících? Mě přítel jednu chvíli pořád otravoval s tím že má chuť na boloňský špagety :D tak jsem mu je obden vařila k večeři, on se jich přejedl a byl klid, a teď je po mě chce v unosných mezích, třeba by to měli se sexem stejně :D ne dělám si srandu ale kdyby s ní o tom mluvil tak by třeba našli nějaký kompromis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
2.2.21 13:07

Pobavilo mě, že se s tím potýkáš delší dobu, když jste spolu 3 měsíce. Vztah bych ukončila, kde nic není, ani smrt nebere. Nebo jestli se chceš do smrti doprošovat, tak do toho :nevim: P. S.: A už někdy nastala ta situace, že chtěl několikrát denně nebo je to jen v rovině teorie a řekl to, aby neznělo tak blbě, že o sex vůbec nestojí? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
2.2.21 13:09
@Anonymní píše:

26 a po 3 měsících tohle?!? Jo, ta situace je řešitelná, najdi si jiného, proboha, já myslel, že je vám 50 a jste spolu 30 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
2.2.21 13:15

Měla ses najíst s ním, bys pak viděla jakou by měl „náladu“ :lol:. A kolik mu je? Ono to s věkem taky může souviset. Nebo třeba ponorka, milenka? Nebo třeba má zdr. problémy, jak tu někdo psal, ví, že by mu to nešlo, tak se nechce „ztrapnit“ :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
2.2.21 22:24

Dnes ráno mi na to ovšem řekl, že je v sexu dost náladový. Že má dny, kdy by chtěl několikrát, ale dost často má dny, kdy nechce vůbec. - u muže je to trošku zvláštní. Tohle bych pochopila u ženy, podle menstruačního cyklu…
Být neustále odmítán určitě nebaví nikoho.
Záleží, jestli je aspoň někdy schopen se přemoci (třeba se mu sice nechce, ale taky se mu to vyloženě neprici).
Ja bych asi šla o dům dál. V 26 je to spíš úkaz. Nezažila jsem, že by v tomhle věku někdo nechtěl sex pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.2.21 23:25
@Amassakoul píše:
Dnes ráno mi na to ovšem řekl, že je v sexu dost náladový. Že má dny, kdy by chtěl několikrát, ale dost často má dny, kdy nechce vůbec. - u muže je to trošku zvláštní. Tohle bych pochopila u ženy, podle menstruačního cyklu…
Být neustále odmítán určitě nebaví nikoho.
Záleží, jestli je aspoň někdy schopen se přemoci (třeba se mu sice nechce, ale taky se mu to vyloženě neprici).
Ja bych asi šla o dům dál. V 26 je to spíš úkaz. Nezažila jsem, že by v tomhle věku někdo nechtěl sex pořád.

Náladu přece ovlivňují i jiné věci, než jen menstruační cyklus:) Navíc s ní o tom mluví, co víc by chtěla slyšet? Souhlasim, že na začátku je to nejžhavější, ale současně může mít třeba pořád ještě trochu problém s důvěrou. Nepíše tu konkrétní frekvenci, ale já bych teda ještě chvíli počkala a spíš se soustředila i na jiné věci, co oba těší. Na kopačky mi příjde brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat