Řekl, že mě už nemiluje a chce rozvod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.5.22 06:41

Řekl, že mě už nemiluje a chce rozvod

Jsem vdaná asi 5 let, děti nemáme. Vždycky to byl harmonický super vztah, prostě nejlepší kamarádi a partneři v jednom, všichni nám záviděli, ostatní se rozcházeli, hádali a my jako hrdličky..nějaké mráčky se začaly objevovat, ale nebylo to nic velkého. Ovšem včera mi manžel oznámil, že minulý týden nebyl s kolegy na rozlučce, ale byl s nějakou ženskou…prý k ničemu nedošlo, ale chce, ať to vím. A že chce rozvod. Jako blesk z čistého nebe. Prý mě už nemiluje, není šťastný, takhle si to prý nepředstavoval a že už prostě se mnou být nechce… Včera jsem plánovala dovolenou, normálně jsme se bavili a teď tohle…Vzal si věci a odjel k sestře. S tou dotyčnou prý nic nemá, nebylo to ani rande (akorát, že přišel ve 3 ráno…), stěhovat se k ní nebude - to bych i věřila, protože si myslím, že pokud jí poznal, je to čerstvý…A že prý neví, co bude, že už toho má dost a jak mi řekl: je na čase, abych byl taky sobecký já…Jeho chování se změnilo o 180 stupňů, mluví se mnou jako s cizí, je arogantní, nepříjemný. přijde mi, jako by mu někdo něco nakecal, ať změní život, dokud je mladý atd. Za den se z něj stal člověk, kterého nepoznávám.
Máte někdo podobnou zkušenost? Jak to dopadlo? Vrátil se partner anebo jste začaly znovu? Já ho pořád miluju, nikoho jiného nechci a je to obrovský šok..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
156
21.5.22 06:44

Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 06:44
@Muz007 píše:
Kolik mu je?

30

• Citovat
  • Nahlásit
46518
21.5.22 06:49

Pět let vdaná, předtím jste spolu chodili, přechozený vztah? Nikam se neposunujete? Kdoví, ale aspoň nemáte děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8512
21.5.22 06:49
@Anonymní píše:
Jsem vdaná asi 5 let, děti nemáme. Vždycky to byl harmonický super vztah, prostě nejlepší kamarádi a partneři v jednom, všichni nám záviděli, ostatní se rozcházeli, hádali a my jako hrdličky..nějaké mráčky se začaly objevovat, ale nebylo to nic velkého. Ovšem včera mi manžel oznámil, že minulý týden nebyl s kolegy na rozlučce, ale byl s nějakou ženskou…prý k ničemu nedošlo, ale chce, ať to vím. A že chce rozvod. Jako blesk z čistého nebe. Prý mě už nemiluje, není šťastný, takhle si to prý nepředstavoval a že už prostě se mnou být nechce… Včera jsem plánovala dovolenou, normálně jsme se bavili a teď tohle…Vzal si věci a odjel k sestře. S tou dotyčnou prý nic nemá, nebylo to ani rande (akorát, že přišel ve 3 ráno…), stěhovat se k ní nebude - to bych i věřila, protože si myslím, že pokud jí poznal, je to čerstvý…A že prý neví, co bude, že už toho má dost a jak mi řekl: je na čase, abych byl taky sobecký já…Jeho chování se změnilo o 180 stupňů, mluví se mnou jako s cizí, je arogantní, nepříjemný. přijde mi, jako by mu někdo něco nakecal, ať změní život, dokud je mladý atd. Za den se z něj stal člověk, kterého nepoznávám.
Máte někdo podobnou zkušenost? Jak to dopadlo? Vrátil se partner anebo jste začaly znovu? Já ho pořád miluju, nikoho jiného nechci a je to obrovský šok..

Tak ať začne ten rozvod vybehavat. Je to jeho rozhodnutí, tak ať maká. Nenech se do toho natlačit. Stejne nemůžeš nic dělat. Začni si připravovat doklady a peníze, které ti patří. Nic s ní nemá… :roll: ha ha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35218
21.5.22 06:52
@Anonymní píše:
Máte někdo podobnou zkušenost? Jak to dopadlo? Vrátil se partner anebo jste začaly znovu? Já ho pořád miluju, nikoho jiného nechci a je to obrovský šok..

Řekla bych, že je zamilovaný.

A nastane klasika, hledání chyb na Tobě, storky o tom, jak nebožák trpěl.

Je mi to líto, musí to být šok, takhkle najednou… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2381
21.5.22 06:53

Tak můžeš ještě zkusit manželskou poradnu. I když už je rozhodnutý, možná docilis pochopení, když už ničeho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
21.5.22 06:54

Přechozený vztah? Za pět let jste se nejspíš nikam neposunuli, žije ve stereotypu. Nechtěl už třeba děti?
Teď s tím stejně nic neuděláš. On se zamiloval a už je jinde. Začni se připravovat na rozvod a nový život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4308
21.5.22 06:54

Pokud je zamilovany jinde a vy nemate deti, nepocitala bych, ze s tebou zustane. Nedelala bych nic. Je to jeho hnuj, at to dohraje do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
21.5.22 07:00

Klasika, nikdo mu nemusel nic nakecavat, ted bude hluchej, slepej, sebe i ostatní přesvědčovat, jaka ses megera a jinak to proste neslo. Ti chudaci roky mlčky trpi, dokud nepotkaji nevinnou pannu, ktera jim pouhym zamrkanim ocka ukaze schody do nebes :pankac:
Nic neudelas, at se rozvede a bud rada, ze v tom nejsou deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 07:11

Mám zkušenost ze svojí strany, vztah přes 10 let, žádný posun, byli jsme kamarádi, zdánlivě vše super. Mě nevyhovovalo víc věcí, ale nic tak strašného. Vztah byl přechozený. Potom se objevil někdo nový a já se zamilovala během pár vteřin. Takže rozchod, pro všechny, i tehdejšího přítele to byl blesk t čistého nebe. Samozřejmě úřadovaly hormony a s novým jsem nezůstala. Nešlo o toho nového, ale o to, že náš vztah byl už pasé. Taky jsem si nic nezačala a nejdřív se rozešla, dotyčného jsem zmínila, aby bylo jasné, že není cesty zpět. O rozchodu už jsem uvažovala nějakou dobu, ale měla jsem pocit, že moje místo je u dlouholetého přítele. Až hormony mě nakoply k akci. Věřím, že i když necháš rozvod na svém manželovi, že všechno vyběhá a zařídí. Asi už to nějakou dobu ok nebylo a tys to jen neviděla :think:

• Citovat
  • Nahlásit
11762
21.5.22 07:41

Už se zamiloval jinde, určitě s ní něco také má. Ať začne vyřizovat rozvod. Co s ním taky jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73229
21.5.22 07:57

A proc jste 5 let vzati a nemate deti? Tam neni zadny posun. A jak si to predstavoval on? To asi vis predpokladam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
21.5.22 08:01

Je mi to líto. Je zamilovaný až po uši. Nevím, jestli by vám v tomto případě mohla pomoct manželská poradna. Asi ne. A on asi nebude chtít… Musíš se z toho dostat, klidně i za pomoci psychologa, pokud bude třeba. A zařizovat si nový život bez něho. Co ve vašem vztahu bylo pro něho špatně, že se tak zakoukal jinde? Nebo jen nějaké pobláznění? Přechozený vztah? Musíš mít v hlavě milion otázek, toto by mě fakt žralo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24783
21.5.22 08:03

No jo, nic s ní nemá… ;) Co už včil, ať se rozvede a táhne za štěstím. Stará známá pravda… Nikdy nepřinutíš zůstat toho, kdo chce odejít a nikdy nepřinutíš odejít toho, kdo chce zůstat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat