Řekl, že sex s ex byl boží

Anonymní
27.5.20 13:19

Řekl, že sex s ex byl boží

Ahoj, asi už mi hrabe, ale zabrousili jsme s partnerem (jsme spolu krátce, spíš se zatím poznáváme) na téma ex a najednou z něj vypadlo, že s jeho bejvalkou měl naprosto luxusní sex. A mě to trochu bodlo. Nevím proč.
Nechápu se, ale mrzí mě to… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
406
27.5.20 13:24

A vy jste spolu ještě nespali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 13:26
@Hofida píše:
A vy jste spolu ještě nespali?

Ne…on odjel kvůli koronakrizi do DE. Jinak je tady přes týden a jednou za 14 dní tam na víkend. Začali jsme spolu randit těsně než to vypuklo.

• Citovat
  • Nahlásit
125
27.5.20 13:26

Asi mu dala v posteli to co ty ne..sorry muj nazor :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7492
27.5.20 13:27

Tak to je urcite muj ex :mrgreen: ze uz by si tak rychle nekoho nasel?

Ne ted vazne. Kolik mu je prosim te, ze ti tohle rekne? To je blb. Nebo ty jsi se ho na to ptala? Jako hele, jaky byl sex s bejvalou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 13:28
@Jana525 píše:
Tak to je urcite muj ex :mrgreen: ze uz by si tak rychle nekoho nasel?Ne ted vazne. Kolik mu je prosim te, ze ti tohle rekne? To je blb. Nebo ty jsi se ho na to ptala? Jako hele, jaky byl sex s bejvalou?

Neptala. Spíš jsem si naběhla, ale říct to nemusel. Je mu 28 a on se bavil o ex, že s nim nechtěla jezdit za rodinou apod, ale že sex byl teda jako fakt skvělej. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7492
27.5.20 13:28

Asi nebude chlapec moc empaticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7492
27.5.20 13:30
@Anonymní píše:
Neptala. Spíš jsem si naběhla, ale říct to nemusel. Je mu 28 a on se bavil o ex, že s nim nechtěla jezdit za rodinou apod, ale že sex byl teda jako fakt skvělej. :nevim:

Blb, bych mu rekla, ze tohle jsem teda opravdu slyset nechtela a pockala bych na reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 13:30

Na to jsem mu napsala, že tohle by mi asi neměl říkat a on, že prostě je upřímný a že ví, že je divnej. A taky že je to minulost a že je to minulost z nějakého důvodu a jediná holka, co ho zajímá jsem já. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7492
27.5.20 13:32
@Anonymní píše:
Na to jsem mu napsala, že tohle by mi asi neměl říkat a on, že prostě je upřímný a že ví, že je divnej. A taky že je to minulost a že je to minulost z nějakého důvodu a jediná holka, co ho zajímá jsem já. :nevim:

Takze omluva zadna? Tak na to bacha, vypada ze moc socialni inteligence nepobral. Tahle rekne jen hnup nebo nekdo s nejakou psych. poruchou zensky s kterou teprve zacina chodit.
Uvidis, jak se to bude vyvijet dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7492
27.5.20 13:33

Taky muze testovat, jak jsi na tom se sebevedomim a kam az si muze dovolit zajit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7614
27.5.20 13:33

Nevím jestli bych tohle chtěla vědět. Ještě když jste spolu ani nespali. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3735
27.5.20 13:36

Tak až se bude třeba převlékat, zavzpomínej, jaký měl tvůj ex luxusní péro. Hned se uvidí, jak je na tom se sebevědomím… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
27.5.20 13:37

Boha jeho, to je trouba :mrgreen: Tak říkat to nemusel, ale třeba mu to jenom tak uklouzlo, lidi občas nepřemejšlej, než něco vypustí z pusy. Já kdysi dávno před lety v debatě o penisech utrousila, že jeden můj bejvalej měl fakt děsivou kládu, a do teď mi to můj muž připomíná a tvrdí, že je určitě podměrečnej :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5515
27.5.20 13:38
@Anonymní píše:
Ahoj, asi už mi hrabe, ale zabrousili jsme s partnerem (jsme spolu krátce, spíš se zatím poznáváme) na téma ex a najednou z něj vypadlo, že s jeho bejvalkou měl naprosto luxusní sex. A mě to trochu bodlo. Nevím proč.
Nechápu se, ale mrzí mě to… :nevim:

Tak alespon vis, kam zamiri, kdyz ho treba sex s tebou tak brat nebude..zadne slozite patrani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat