Řekla jsem NE a i přes to se mnou měl partner sex

Anonymní
18.4.21 15:21

Rekla jsem NE a i přes to se mnou měl partner sex

S partnerem to delší dobu neklape 100%, tak jsme měli poslední měsíce méně sexu. Máme malé děti, snažíme se na tom pracovat..teď to par posledních dnů bylo lepší, snažili jsme si být bližší.. měli jsme sex minuly týden. Včera večer jsme šli do postele a partner se me zeptal, zda-li chci sex. Rekla jsem ‘NE, a prosím nebuď me v noci, dnes ne, jsem velice unavena’. V noci jsem se vzbudila s jeho…ve mne. Trvalo to par minut, rekla jsem, ze nechci, tak se odvalil a usnuli jsme. Cítím se špatně dnes rano…zneužita a nerespektovaná. Rano se mi omluvil, po tom, co jsme mu rekla, jak se cítím. Vůbec nevím, jak reagovat. Někdo podobnou zkušenost/ co si o tom myslite? Je to na rozchod? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
699
18.4.21 15:27

Troll, troll, troll.

Jestli nejsi pytel brambor, tezko se nevzbudis, kdyz Ti ho tam cpe. Navic na sucho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9735
18.4.21 15:27

Trollis. Takže se ani nebudu snažit ti odpovídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 15:31

@Sardelka

To myslíš vážně? Vzbudila jsem se, když se to snažil udělat. Opravdu jsem netušila, ze tuhle Zkušenost někdo označí za trolení. Díky takovým, jako ty se ženy boji promluvit, když je jim děláno něco proti jejich vůli

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
7962
18.4.21 15:32

Tak v jednom příspěvku napíšeš něco, pak se hnedka opravis že to bylo jinak. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
18.4.21 15:34
@Anonymní píše:
@Sardelka

To myslíš vážně? Vzbudila jsem se, když se to snažil udělat. Opravdu jsem netušila, ze tuhle Zkušenost někdo označí za trolení. Díky takovým, jako ty se ženy boji promluvit, když je jim děláno něco proti jejich vůli

Zakl.

Ted se to snazil udelat, predtim uz byl v Tobe.. se rozhodni. Kvuli takovym jako Ty potom lide neveri pripadum, co se opravdu staly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
@Anonymní píše:
@Sardelka

Zakl.

Tak byl v tobe nebo se to snazil udelat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@karkarka

Bohužel ne, je to realita. Smutné, co? Tak jsem asi sama, komu se to stalo, jak tak vidím :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1444
18.4.21 15:36

Sorry, ale tohle už je příliš. Poslední dobou se to tu hemží podobnými tématy, kde se snaží mluvit o sexu a pak akorát obepisujou ženské přes zprávy, aby si pokecali o detailech. Úchylákům zdar, fakt. Příště až budete chtít lhát, tak to dobře promyslete už v úvodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 15:38

Zakl.. tak ještě jednou napis, jak to bylo. Od začátku do konce. Takhle je to nějaký cosi co je k neuvěření ani k nějaké radě.

• Citovat
  • Nahlásit
5821
18.4.21 15:40
@Anonymní píše:
@karkarkaBohužel ne, je to realita. Smutné, co? Tak jsem asi sama, komu se to stalo, jak tak vidím :,(

A co se ti vlastne stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4907
18.4.21 15:43
@Anonymní píše:
@karkarkaBohužel ne, je to realita. Smutné, co? Tak jsem asi sama, komu se to stalo, jak tak vidím :,(

A co my tady s tím?!?! Tak s tím jdi na PČR nebo já nevím co chceš.
Máme tě litovat, že máš doma úchyla nebo ti máme koupit pás cudnosti… A někdo ti napíše, že to je trollení a není se čemu divit. Je to tak bizardní. A ty se tu hned začneš stavět do pozice chudinky.
Jak se to pak oběti bojí hlásit atd.
Drahá, oběť znásilnění si nesedne k PC a nezačne to vypisovat na emimino… Takže asi tak.
Takže se tu laskavě nesrovnávej s někým, kdo zažil něco tak strašného, jako je znásilnění atd.
Takže se tu hned na nikoho nečerti. :cert: A jestli to chceš řešit, tak si to vyřeš doma a nebo jdi na PČR. Tečka a nazdar!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
18.4.21 15:46

Na rozchod to neni, ale muzes mu za to usmiknout koule, az bude spat. Jen musis pocitat s tim, ze se asi take vzbudi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 15:51

Upresnim to..Vzbudila jsem se cítila jsem, jak do me chce vstoupit a v tom okamžiku by ve mne, byla jsem rozespala a řekla, at toho nechá, tak toho nechal. Netušila jsem, ze tady budou někteří zpochybňovat pravdivost tohoto příspěvku…těžko s tímhle mohu zavolat kamarádce, je to hodně citlivé a intimní. Takže vlastně je to moje chyba, neboť jsem se okamžitě nevzbudila nebo nezareagovala, když se o to pokoušel?

• Citovat
  • Nahlásit
8235
18.4.21 15:53
@Anonymní píše:
S partnerem to delší dobu neklape 100%, tak jsme měli poslední měsíce méně sexu. Máme malé děti, snažíme se na tom pracovat..teď to par posledních dnů bylo lepší, snažili jsme si být bližší.. měli jsme sex minuly týden. Včera večer jsme šli do postele a partner se me zeptal, zda-li chci sex. Rekla jsem ‘NE, a prosím nebuď me v noci, dnes ne, jsem velice unavena’. V nocijsem se vzbudila s jeho…ve mne. Trvalo to par minut, rekla jsem, ze nechci, tak se odvalil a usnuli jsme. Cítím se špatně dnes rano…zneužita a nerespektovaná. Rano se mi omluvil, po tom, co jsme mu rekla, jak se cítím. Vůbec nevím, jak reagovat. Někdo podobnou zkušenost/ co si o tom myslite? Je to na rozchod? :,(

Tak se snazil? Nebo byl v tobe? Nebo to trvalo par minut?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat