Řekla jsem pred dítetem,že je mu milejší hospoda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 20:17
řekla jsem pred dítetem,že je mu milejší hospoda

Řekla jsem manželovi před našim dítětem, že je mu milejší hospoda než rodina.Ted to mám na talíři, i když je to pravda. urazilo by vas to natolik, že by jste nekomunikovali, nebo en omezeně. prosím anonym citlivé

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 15.02.17 20:18

Kolik je dítěti?

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 15.02.17 20:21
@Anonymní píše: Řekla jsem manželovi před našim dítětem, že je mu milejší hospoda než rodina.Ted to mám na talíři, i když je to pravda. urazilo by vas to natolik, že by jste nekomunikovali, nebo en omezeně. prosím anonym citlivé

před dětmi se toto neřeší :nevim:
takže bych asi trvala na svém názoru, ale omluvila bych se za to že jsem to řekla před dítětem

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 15.02.17 20:21

Proč jsou na sebe lidi hnusní před dětmi? To sis to nemohla odpustit až když děti budou spát? :zed: Naši měli období, když jsem byla malá, kdy se málem rozvedli, naštěstí to ustáli, takže 90% mého dětství bylo perfektní, dodnes jsou spolu, mají se rádi, jsou úžasní prarodiče, miluji je, ale upřímně? I po 15 letech si pamatuju, jak jsem uklidňovala mladší sestřičku, která brečela, že se máma s tátou nemají rádi a že na sebe křičí. Jako proč ty máš být uražená? Proč on má být uražený? Jestli na Vás se. e a radši chodí do hospody, tak si to vyřikejte V SOUKROMÍ a nevystavujte tomu to dítě. Jediný kdo má být uražený je to děcko, které to musí poslouchat :zed:

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 15.02.17 20:25

Asi jsi šlápla na kuří oko. Pokud je to pravda, dobře mu tak, ať se nad sebou zamyslí.
Co se týče dítěte, ty ho znáš nejlíp a musíš vědět, jak moc mu to vadí. Já v tom teda tragedii nevidím. Jsme jen lidi a někdy se prostě strhne hádka i před dětmi. Nejsem zástance toho dělat cukrbliky a děcka tahat za nos. Oni to dusno cítí víc, než si myslíme. Samozřejmě tím ale nechci říct, že se před nima má člověk denně hádat a nadávat si.

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 15.02.17 20:34
@Anonymní píše: Řekla jsem manželovi před našim dítětem, že je mu milejší hospoda než rodina.Ted to mám na talíři, i když je to pravda. urazilo by vas to natolik, že by jste nekomunikovali, nebo en omezeně. prosím anonym citlivé

Tak opravdu záleží, kolik dítěti je, jestli z toho má vůbec rozum..

Markéta80
Hvězda diskuse 40027 příspěvků 15.02.17 20:42

kolik je dítěti? No záleží jestli jsi řekla pravdu, pokud je v hospodě každou chvilku, s Vámi vůbec tak bych se určitě neomlouvala. Pravdu málokdo snese ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 20:53

Diteti je devět má ztoho rozum a to co jsem řekla jsem řekla po pravde, je víc tam než s námi.

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 15.02.17 21:00
@Anonymní píše:
Diteti je devět má ztoho rozum a to co jsem řekla jsem řekla po pravde, je víc tam než s námi.

A tys to jenom řekla, nebo zvýšila hlas? Tak teď už to zpátky nevezmeš, i to dítě asi ví, že tatínek není často doma, tak co už no

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 15.02.17 21:05

Spis se jen vymlouva, aby si spatna byla opet ty a ne on a jeho chozeni do hospody, naopak normalni chlap by si to uvedomil a s ditetem sel vynahradit. Tenhle jen ma dalsi zaminku proc te potupit… a pokud si rekla pravdu a diteti je 9 tak v tom nevidim hruzu, to dite vidi samo i bez tebe, ze tatik je furt v knajpe nez s nim nekde na fotbale

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 21:10

@Paola21 řekla jsem to klidným tonem, bez křiku to mi nekřičíme, ale to dusno tam nastalo, a trva už skoro týden, a dite vidí ze je tam často a ne snámi, nesnaží se o napravu, tedy nechodit tam, dnes dokonce řekl, že tam ma kld na televizi :zed: :( :(

SaEva
Stálice 79 příspěvků 15.02.17 21:34

U manžela mi to spíš přijde jako výmluva, pokud je to tedy opravdu tak a je v hospodě víc než doma, tak to vypadá, že to teď chce svalit na tebe a chodit tam dál. To, žes to řekla před dítětem dobré není, ale to asi víš už sama. Osobně bych si s dítkem o tom naprosto otevřeně promluvila, proč si to řekla, jak se cítíš a jak se cítí samo tvé dítě…

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 15.02.17 21:36

Zakladatelko Tvá poznámka ohledně hospody byla opodstatněná podle toho co píšeš. Tvůj syn to vidí stejně jako Ty, takže si to nevyčitej a na zdejší moralistky co tě odsuzují, že jsi se ozvala před dítětem kašli. I dítě se musí naučit jak řešit problémy vr vztahu a rodině a kde jinde si má vzít příklad, nežli z rodiny ( bohužel některá děcka si berou dost ošklivé příklady do života…).
Co se týče Tvého chlapa vs hospoda, tam neplatí nic jiného, nežli tvrdý metr. Buď hospoda nebo rodina. Popř se dohodnout na jeden den v týdnu, ale pokud tam tráví více času než je zdrávo musíš ho postavit před rozhodnutí,, buď a nebo,, Protože na hospodské vysedávače nic jiného neplatí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 21:40

Muj taky travi vic casu v hospode nez doma :nevim:.Taky mu to sem tam vyctu.Mame trileteho syna. Anonym.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 21:40

@Malina7 dekuji ano tak to je, dekuji za pekný pro mě povzbuzující příspěvek, kvuli takovým příspevkum má smysl diskuzi zakládat, je tam cítit ta podpora, dekuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >