Řekla jsem, že ho miluji a on nic

Anonymní
22.2.20 17:23

Řekla jsem, že ho miluji a on nic

Dobrý večer. Dneska jsem příteli, se kterým jsem 15 měsíců napsala, že ho miluji, v té zprávě bylo i, že mě bolí záda z měsíčků.

No, jeho reakce mě hodně zamrzela.
Poslal mi smajlíka se srdíčky a o ní napsáno, prospinkej se, :srdce:

Teď tu cucim v posteli do blba a chce se mi brečet. :oops: :nevim: :zed: Čekala jsem naprosto jinou reakci.

Moje otevření se srdcem takto bylo poprvé, i jsme se dneska viděli, pořád kolem mě lítal jak čmelák kolem květiny: pořád nosil něco na zub, dělal čaj, kafe - koupil mi i květiny a nějaké sladkosti. Objal mě. Ale to dělá skoro porad.

Asi dává najevo po svém, jako chlap, cinama lásku. Ale mně chybí trošku jiné dávání najevo…

Přeháním???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.2.20 17:27

Zkus mu to spíš říct do očí až spolu budete. Takhle přes zprávy to asi není to pravý vyznání a v reálu třeba bude reagovat jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13885
22.2.20 17:27

Nejspíš jsem staromódní, ale minimálně poprvé bych si to asi řekla naživo – minimálně proto, že bys viděla reakci a nic si nedomýšlela. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
22.2.20 17:28

Ano, přeháníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 17:29

Nějak to nedokážu říct. Řekla jsem to kdysi, první lásce a… Vysmál se mi. Ukázalo se, že to byl jen sukničkář. Od té doby asi blok. Už to, že jsem to napsala je velký pokrok. Pro mně určitě

• Nahlásit
  • Citovat
1386
22.2.20 17:31

Proč spojuješ velké vyznání se zprávou o stavu menstruace? :think:

Tak lepší, když neodepíše to, co čekáš, než aby ti lhal. Nemyslím si, že to nutně musí znamenat něco špatného.

Příspěvek upraven 22.02.20 v 17:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2885
22.2.20 17:32
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Dneska jsem příteli, se kterým jsem 15 měsíců napsala, že ho miluji, v té zprávě bylo i, že mě bolí záda z měsíčků.

No, jeho reakce mě hodně zamrzela.
Poslal mi smajlíka se srdíčky a o ní napsáno, prospinkej se, :srdce:

Teď tu cucim v posteli do blba a chce se mi brečet. :oops: :nevim: :zed: Čekala jsem naprosto jinou reakci.

Moje otevření se srdcem takto bylo poprvé, i jsme se dneska viděli, pořád kolem mě lítal jak čmelák kolem květiny: pořád nosil něco na zub, dělal čaj, kafe - koupil mi i květiny a nějaké sladkosti. Objal mě. Ale to dělá skoro porad.

Asi dává najevo po svém, jako chlap, cinama lásku. Ale mně chybí trošku jiné dávání najevo…

Přeháním???

sms a vše co je napsané má jednu velkou nevýhodu a to tu, že nevidíme emoce toho druhého, jeho výraz a podobně. Takže ač si myslíš, že reakce byla nevyrovnaná té tvé na jeho straně to může být právě třeba naopak. To, všechno co tu píšeš jsou jen tvoje domněnky a myšlenky, a představ si, že chybná myšlenka dokáže třeba i zničit úplně fungující vztah jenom tím, že prostě si moc domýšlíme.. :kytka:

Zkus sama sebe přesvědčit o tom, že v jeho sms je toho mnohem víc, než sama teď vnímáš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26655
22.2.20 17:32

Nevím, jestli jsem to někdy někomu řekla. Myslím, že ne. Nejsem ten typ. Maximálně, že „taky“.

Kromě dítěti, tomu to říkám furt. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1386
22.2.20 17:34
@Bábrdl píše:
Nevím, jestli jsem to někdy někomu řekla. Myslím, že ne.

U nás to nefrčí ani v rodině. Alespoň si to nevybavuju. A přitom se fakt máme hodně rádi (a víme to) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12084
22.2.20 17:37

Tak možná to chtělo jaksi psát jedno přímé sdělení tedy buď že tě bolí záda a nebo že ho miluješ.

Obecně. řešit velké otvírání emocí po sms je vcelku nešŤastný nápad, protože tím tomu druhému úplně smažeš kontext a nejspíš mu vůbe nedošlo, že děláš nějakou velkou věc a proto reagoval jen na to, že tě bolí záda.

A jinak ano, přeháníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4317
22.2.20 17:38

Jo, přeháníš. Když už tomu dáváš takovou váhu, tak bych určitě zvolila jinou formu, než to psát do sms a ještě v kontextu s menstruačními bolestmi :roll: Sama to neříkám ani nevyžaduju, to není měřítko skutečné lásky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8578
22.2.20 17:38

Ano, přeháníš. Chová se k tobě moc hezky, nehledej mouchy tam, kde nejsou. Z toho asi poznáš nejlépe, co k tobě opravdu cítí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9922
22.2.20 17:41

Vyznala jsi mu lásku ve zprávě o menzes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26655
22.2.20 17:42
@MrsNorris píše:
U nás to nefrčí ani v rodině. Alespoň si to nevybavuju. A přitom se fakt máme hodně rádi (a víme to) :)

Tak za mých mladých let se to dětem neříkalo. n :mrgreen: Ale naši říkali „máme tě moc rádi“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7761
22.2.20 17:43

Řešíš totální sra. čky :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu