Řekla mu, že má dvě děti, a přitom měla tři

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 21:26

Řekla mu, že má dvě děti, a přitom měla tři

Ahoj, mám kamaráda, kterému přítelkyně řekla, že má dvě děti a po více než roce se přiznala, že tři. Nejstarší dcera totiž byla zrovna v zahraničí. Když se jí ptal, proč mu zalhala, tak řekla, že měla strach, že by s ní nebyl. On je z toho špatný, protože nejde o počet dětí, ale o lež.

Já vůbec nevím, co mu poradit…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
8.11.21 21:30

Jako zatajit dítě, to chce hodně silný žaludek. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
8.11.21 21:32

Co bys mu chtěla poradit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 21:35
@Zeoli píše:
Co bys mu chtěla poradit?

Se mě zeptal, co bych dělala, co bych mu poradila, jak s tím naložit - a já prostě nevím. Jestli uklidnit anebo mu říct, ať je opatrný nebo něco úplně jiného.

Zatajila dítě, může zatajit dluhy, že…

• Citovat
  • Nahlásit
6428

Jejich věc. Nepleťte se do toho. Její obavu chápu, tímto ovšem neříkám, ze to schvaluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11946

No těžká situace. Kolik jim je let? On s ní plánoval nějakou další budoucnost, dítě apod? Pro mě by to byla asi konečná kvůli takové lži. To si myslela, že na to nikdy nepřijde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
8.11.21 21:37

Mě by spíš trápilo její IQ. :think:
Lidé lžou partnerům o věcech, kde je jakás takás šance, že se neprovalí. Tohle byl prohraný boj od začátku, úplně zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 21:38
@JancaS84 píše:
No těžká situace. Kolik jim je let? On s ní plánoval nějakou další budoucnost, dítě apod? Pro mě by to byla asi konečná kvůli takové lži. To si myslela, že na to nikdy nepřijde?

Ona 44, on 40. On uz jedno dítě také má.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 21:38
@MrsNorris píše:
Mě by spíš trápilo její IQ. :think:
Lidé lžou partnerům o věcech, kde je jakás takás šance, že se neprovalí. Tohle byl prohraný boj od začátku, úplně zbytečný.

Vyučená kuchařka. On inženýr chemik.

• Citovat
  • Nahlásit
6928
8.11.21 21:39

Na děti by měl být člověk pyšný, ne je tajit, dotycna bude asi jednodušší osoba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1273
8.11.21 21:39

Třeba má špatné zkušenosti z předchozích vztahů. Co si budeme povídat, chlapi se asi neženou do vztahu s matkou tří dětí… Třeba jí i některý přímo řekl, že dvě by byly ještě v pohodě, ale tři už jsou moc. Tím neříkám, že zapřít vlastní dítě je v pořádku, ale nikdo z nás neví, co přesně ji k tomu vedlo.

EDIT: Ještě mě napadlo, jestli ta zatajená dcera není třeba (v jejích očích) nějak problematická? Že by se za ni z nějakého důvodu styděla… Což taky není v pohodě, ale i to může být důvod.

Příspěvek upraven 08.11.21 v 21:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
8.11.21 21:42
@Anonymní píše:

Já bych mu hlavně poradil, ať si najde mladší :D :jazyk: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11968
8.11.21 21:44
@Anonymní píše:

Víc než rok vydržela se svým partnerem nesdílet radost z úspěchů toho tajeného dítěte, narozeniny, svátek (a vůbec zmínit jméno), Vánoce, fotky atd.? To je neskutečné…
Jako nezmínit na prvních schůzkách ok, ale propracovaně si hlídat a držet se víc než rok, abych neřekla třeba „volala Lucka…“, to už je nad moje chápání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
8.11.21 21:47

Všechno tady bylo už řečeno. Ať je opatrný, protože lhát v takové věci.. může lhát i v jiných. A dítě může zatajit opravdu jen jednoduchá osoba (že nedokáže domyslet důsledky). A s tímto ať pak naloží už sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
8.11.21 21:49
@zrcadlo píše:
Víc než rok vydržela se svým partnerem nesdílet radost z úspěchů toho tajeného dítěte, narozeniny, svátek (a vůbec zmínit jméno), Vánoce, fotky atd.? To je neskutečné…
Jako nezmínit na prvních schůzkách ok, ale propracovaně si hlídat a držet se víc než rok, abych neřekla třeba „volala Lucka…“, to už je nad moje chápání.

Třeba už jí je víc jak 18 a myslela si, že se ptá na děti doslovně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat