Reklama

Reklama zakrývající polovinu stránky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

warita
Echt Kelišová 7706 příspěvků 04.10.18 18:18
reklama zakryvajici polovinu stranky?

Dobry den,

chtela jsem se zeptat, zda to byl opravdu zamer, aby ta priblbla reklama zakryvala polovinu casti stranky, ktera ukazuje nejnovejsi prispevky a nove temata. Aby se clovek nemohl v klidu podivat, co je nove na emiminu, protoze vidi naraz jenom 2-3 radky a musi skrolovat nahoru a dolu, zatimco ta reklama skroluje spolu s nim. TO jako FAKT? Kam to chcete jeste nacpat?

A kdyby ta reklama alespon nebyla tak neskutecne otravna. Opravdu, ale OPRAVDU nemam chut koukat na nekonecne video, jak si nejaka zena matla nehtiky trpitivym lakem, nebo cvici kocici hrbet.

A kdyz uz jsme u toho. Clanky z express.cz, ktere ukazuji, jak nejaky chlapek chodi s urizlou hlavou? Nebo opravdu tady na emiminu MUSI byt clanek o tom, jak nejaka sestricka vrazdila v povalecne dobe cerstve narozena miminka a vryvala jim do mekke hlavicky nehty, az to miminko zabila? OPRAVDU?

Jestli tohle neprestane, asi sem uz nebudu chodit, zacinam toho mit nejak dost.

Tot muj uprimny feedback. Vadi to jeste nekomu, nebo jsem sama?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12568 příspěvků 04.10.18 18:21

Zrovna jsem si stěžovala na jejich diskuzi. Děsné. Místo aby něco udělali s tím de…ním upozorněním na nové příspěvky, tak nám sem narvou hromadu reklamy.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32447 příspěvků 04.10.18 18:22

@warita já naprosto souhlasím ,taky mě to neskutečně s.r. :pocitac:

Emimin7
Echt Kelišová 8786 příspěvků 04.10.18 18:22

Nainstaluj si Adblock.

Monchichik
Závislačka 4686 příspěvků 04.10.18 18:22

Já jsem si dneska říkala, jestli se mi někdo nehrabal v pc, že tam vyskakuje zase nějaká nablblá reklama :cert: . Vytáčí mě to fest, taky na to nemám nervy, nevidím důvod nechat se obtěžovat až do takovéhle míry. Stejně nevnímám, co tam běží, jen mi to pije krev.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32074 příspěvků 04.10.18 18:24

Na počítači už jsem si to dementní video zablokovala :dance: na mobilu se mi alespoň nezačne automaticky přehrávat, ale úplně zablokovat se mi ho nedaří a pěkně mě to štve… Většinou se mi tam objeví nějaká bába ve spodním prádle :zed:

vokishka
Extra třída :D 12568 příspěvků 04.10.18 18:25
@Emimin7 píše:
Nainstaluj si Adblock.

ten mi odinstalovala dcera, protože to dělalo nějaké problémy.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32074 příspěvků 04.10.18 18:25
@Emimin7 píše:
Nainstaluj si Adblock.

Adbloc mi to automaticky nezablokoval… Musela jsem až ručně a i tak to dalo dost zabrat

warita
Echt Kelišová 7706 příspěvků 04.10.18 18:25
@Emimin7 píše:
Nainstaluj si Adblock.

to zablokuje max. ten debilni content, ale neodstrani tu cast, kde se ta reklama ma zobrazovat, takze tam bude velke NIC a pod tim 3 radky prispevku. Sice me alespon nebude drazdit obsah ty reklamy, ale nebudu videt vic tech prispevku.

Jo a addblock vlastne mam, takze nevim, proc to furt vidim.

Emimin7
Echt Kelišová 8786 příspěvků 04.10.18 18:27

Mne normalne funguje. Aspon na Mozille.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 04.10.18 18:32
@lucenka píše:
Adbloc mi to automaticky nezablokoval… Musela jsem až ručně a i tak to dalo dost zabrat

stačí, když klikneš na video, na ty 2 čárky, přestane se přehrávat
taky mě vytáčí jakási koza v podprdě

warita
Echt Kelišová 7706 příspěvků 04.10.18 18:33
@Emimin7 píše:
Mne normalne funguje. Aspon na Mozille.

a vidis to jako by tam nic nebylo? Protoze addblock normalne jenom vymaze obsah, a misto reklamy vidis prazdne misto. Odstraneni obsahu by mpomohlo tudiz jenom napul.

A pak jsou tady jeste ty clanky s urizlou hlavou a detailni popisy toho, jake to je zabit novorozene miminko.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 04.10.18 18:36
@warita píše:
to zablokuje max. ten debilni content, ale neodstrani tu cast, kde se ta reklama ma zobrazovat, takze tam bude velke NIC a pod tim 3 radky prispevku. Sice me alespon nebude drazdit obsah ty reklamy, ale nebudu videt vic tech prispevku.Jo a addblock vlastne mam, takze nevim, proc to furt vidim.

máš Adblock na klasickou reklamu, na video potřebuješ Adblock Plus

Emimin7
Echt Kelišová 8786 příspěvků 04.10.18 18:37
@warita píše:
a vidis to jako by tam nic nebylo? Protoze addblock normalne jenom vymaze obsah, a misto reklamy vidis prazdne misto. Odstraneni obsahu by mpomohlo tudiz jenom napul.A pak jsou tady jeste ty clanky s urizlou hlavou a detailni popisy toho, jake to je zabit novorozene miminko.

Nevymaze obsah, ale cele to usekne. Zadne prazdne misto. Tusim je i vic verzi Adblocku, takze mozna zalezi na tom. Clanky samozrejme vidim, to neni vyskakovaci reklama.

IvaB
Kelišová 6101 příspěvků 16 inzerátů 04.10.18 18:38
@Emimin7 píše:
Nainstaluj si Adblock.

Reklama jede i přes zapnutý Adblock :pocitac: Hned, ale hned to, @admin, vypněte! To je DĚS!!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >