Reklamace kočárku Baby Design

3.7.20 17:56

Reklamace kočárku Baby Design

Milé maminky, máte některá zkušenost s reklamací kočárku? U hluboké korby jsou vyržené patenty na které se připojuje nánožník. Používali jsme na podzim cca měsíc a půl a je to hodně vidět. U sporťáku je už to taky načaté. Navíc taška ke kočárku je za 14 měsíců totálně rozthaná a to ji ven nebereme každý den. Přece když si koupím kabelku, tak ji za rok nevyhazuji s tím, že je totálně na odpis :zed:. U korby je ještě za 7 měsíců (než šel syn do sporťáku) roztrhaná látka v místě, kde se o sebe šoupala taška s kočárkem. Doufala jsem, že nám kočárek vydrží i pro druhé dítě, ale jak vidím, nevydrží ani pro jedno :(
Máte některá zkušenost s podobnou reklamací? Uznali vám ji?
Pěkný den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15724
3.7.20 19:08

Vadu musíš reklamovat okamžitě. Pokud s tou vadou jezdíš a dál ji užíváním prohlubuješ, počítej s tím, že ti to nikdo neuzná. Pokud by jsi reklamovala tašku po prvním povolení švu, tak ti ji nejspíš vymění. Jenže ty už ji máš úplně zničenou, tím se nikdo zabývat nebude a rovnou tě odkážou na opotřebení. Na podzim se ti vytrhly patenty a reklamovat je chceš teď spolu se sporťákem? To zavání účelovou reklamací se snahou získat zpět peníze ve chvíli, kdy už kočár nepotřebuješ. Vady se reklamují bez zbytečného odkladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 19:48

Na podzim a v zimě jsem bohužel nebyla schopná dokopat partnera aby tam se mnou zajel (já neřídím), potom bylo vše zavřené kvuli koroně a najednou je červenec. Z jeho pohledu to nic nebylo a z mého zase zničený kočár :nevim: měla jsem být důslednější. No nejlepší asi bude ho zavčasu prodat, dokud drží pohromadě. Aspoň bude mít druhé dítko kočarek nový. Ale poohlédnu se po jiné značce. Tahle mne teda hooodně zklamala :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama