Reklamace kočárku Peg Pérego - firma Kenyo

Anonymni
17.5.07 12:12

reklamace kočárku Peg Perego-firma Kenyo

Zdravím všechny maminky, právě řeším reklamaci kočárku Peg Perego od firmy Kenyo. Na problémy s touto firmou před časem upozornila i Ćeská televize v případě reklamací tašek na kočárky. Proto se chci zeptat, zda mají i jiné maminky problémy s touto značkou kočárků? :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

409
17.5.07 16:39

Ahoj,
mám Pegperégo hluboký kočárek už přes dva roky, teď v něm vozím druhé dítě. Ještě v záruce se vyskytl problém s prasklou hliníkovou vzpěrou na podvozku (těsně před uplynutím záruky). Kupovala jsem kočárek od firmy malli (www.malli.cz) a reklamace proběhla v pohodě, na počkání mi kočárek opravili = nanýtovali novou vzpěru. Jinak jsem s kočárkem nikdy žádný problém neměla.
Jde asi hlavně o přístup firmy, kde jsi to kupovala, v malli byli a jsou velmi ochotní.
evitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.5.07 21:42

Já mám tento pekáč Peg Peregáč - http://www.detskyraj.cz/…-+-giro-2006

Taky se nám nalomila vzpěra na podvozku, ale v záruční době. Dovezli jsme to k prodejci do prodejny a ten to hned opravil, přinýtoval novou. Žádný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.6.07 14:49

problémy s Kenyo v Brně

Dobrý den,
koupili jsme vloni kočárek PP Aria - nyní se s Kenyem asi budeme soudit, protože nám neuznali reklamaci brzd - které po roce užívání začaly nesnesitelně hrkat. Zatím věc bude řešit soudní znalec.
S prodejnou BABYSTAR (Kenyo) v Brně-Komárově je to už naše druhá špatná zkušenost, poprvé to bylo s kočárkem ABC Design, který sám zatáčel, hned po zakoupení (bohužel v prodejně jsme si toho nevšimli). Opět neochota a svalování chyby na zákazníka, příp. bagatelizace problému. A nejlepší jsou rady, abychom si to spravili sami… Je to na ČOI, určitě. Prosím zakladatele fóra, aby mi poslal více informací, např. ten o tom vysílání ČT. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.6.07 15:16

pořad ČT

Tak ten pořad se jmenuje Černé ovce a byl to díl z 24.10.2006 (kouknout se dá na internetu - stránky ČT) a dnes (19.6.2007) bude další pokračování toho případu. Tak uvidíme. Zatím to vypadá, že je potřeba se nebát a jít případně do sporu. Jedině tak nepřijdete o své peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
hanichka
10.2.10 10:31

Peg Perego Skate

dobrý den, v létě roku 2009 jsem kupovala pro svoji dceru kočárek peg perego skate, kočárek mi leží neunkční doma,protože domluva s paní, která mi kočárek prodávala není žádná a tak jsem se rozhodla, že kočárek peg perego už nikdy více nechci. Stále nám něco nefungovalo, od brzd až o pojistku na skládání, na což mi řekla paní, že kočárek, který jsem si zakoupila není vhodný do počásí jako je teď (mráz,sníh). Pěkně děkuji, kočárek stál 18tis. A proto abych s ním jezdila po Vaňkovce a podobnch nákupních centrech, na to jsem si ho vážně nekupovala. KOčárku dávám palec dolů, je krásný designově, ale co do použití je nepraktický a malý. O nákupním koši pod kočárkem nemluvě. Kočárek jsme využili tak 3měs.,pak dosloužil. NEDOPORUČUJI!! S pozdravem Balíková Znojmo.

• Nahlásit
  • Citovat
janiska22
21.9.10 13:34

problém s reklamací kočárku Peg perego GT3

Dobrý den ano také mám problém s reklamaci kočárku Peg perego GT3 a nyní si sháním soudního znalce:)

• Nahlásit
  • Citovat
hanichka
21.9.10 15:32

pp

já vím, že jsou problémy u všech kočárků, ale pokud byxh si měla volit kočárek na další dítě, zvolila bych už jen zn. JANÉ nebo CASUALPLAY. Nic jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
Monika Horv.
5.1.11 21:21

PP GT3

Mám PP GT3 přesně rok. Máme naježděno přes 800 km (kočárek jsme doplnili cyklokomputerem) a nikdy žádný problém. Pro další dítě opět zvolím tento kočárek, jen novou kolekci. Kočárek můžu jen doporučit. S reklamací nemám žádnou zkušenost, ale předpokládám, že to není o kočárku, ale o lidech reklamaci vyřizující. Přeji hodně zdaru

• Nahlásit
  • Citovat
MíraT
16.5.11 08:54

GT3

Dobrý den,

nezlobte se, ale nevěřím tomu,že se Vám u tohoto kočárku neuvolnilo po 800 km přední šasí, které drží přední kolo na trubce a to na čtyřech nýtech. Je to konstrukční chyba, která je monitorována na 99% tohoto modelu a je to samozřejmě na reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
Monika Horv.
16.5.11 13:43

Kočárek je stále v pohodě. Zřejmě máme štěstí na kus. A to jsme s ním jedili i na inlinech (navzdory nedoporučení výrobce). Jediné, co bych nyní nechala udělat, tak seřídit brzdy, bydlíme v táhlém kopci a když jedu dolů, tak si přibržďuji…

• Nahlásit
  • Citovat
1
5.9.16 15:42

Reklamace kocarku Peg Perego u Kenyo

Reklamovala jsem sportovni kocarek Pop up od Peg Perego, konkretne mi na boudicce upadly druky, srouby na boudicce po roce zkorodovaly a polohovani zad se zasekava. Kocarek mam v zaruce.Ze servisniho strediska Kenyo mi odepsali, ze druky vymeni za priplatek, koroze je zpusobena nespravnym skladovanim a pri polohovani mam zadovou operku odlehcit 8o. Druky upadli proto, ze se pri manipulaci se striskou drely o konstrukci podvozku, moc to nedomyslely. A srouby maji spatnou povrchovku.Co myslely tim odlehcenim, netusim. Takze Peg Perego nikdy vice. A to jsem jeste nezminila brzdy, uz se na ne neda spolehnout.Ma jeste nektera maminka podobnou zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70771
5.9.16 18:23

@maminasl Ne nemam mela jsem gt3 kupovanou po 1 diteti, odvozila moje 2 a ted ji ma kamaradka na sve… To same pliko, to uz vozi asi 6 dite a ani s jednim kocarem zadny problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama