Reklamace kočárku - připadné neuznání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marion84
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 31.10.14 14:01
Reklamace kočárku - připadne neuznání

Potřebovala bych poradit, v dubnu jsem kupovala kočárek a včera jsem ho byla reklamovat, majitel obchodu se kterym jsem reklamaci sepisovala mi řekl že ze zkušenosti co ma, tak mi reklamaci zamítnou. Reklamovala jsem kočárek s tim, že při jízdě a zatížení ( myslím tím dítě ), kočárek vibruje ( třepe se ).Vím že co se týká bezpecnosti, tak to nema vliv, ale přeci jenom chci věc, ktera funguje tak jak ma. A další věc je pojistka u pasu, necvakne, tudíž se muže prcek odpoutat, coz se nám uz stalo.

Tak co mám ted tedy dělat při neuznání reklamace? Vím že mohu pohrozit soudním znalcem, ale upřímně nemám na to ani čas a ani zbytečné výdaje!

Děkuji za rady.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
lucky.girl
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 31.10.14 14:36

@Marion84 nevím jak s kočárkem, ale manžel pracoval v ochodě, kde měli od vedení nařízeno první reklamaci zamítnout. prostě počítají s tím, že to člověk vzdá. Takže když to zamítnout, podat hned na místě reklamaci znova.

Marion84
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 31.10.14 14:39

No to je hezky… :( Mě jde hlavne o ty pasy, jako vystupování za jízdy je fakt zážitek a hlavne se bojím aby mi nevypadnul.

nataluska
Kelišová 7137 příspěvků 31.10.14 14:45

Nevím jak u kočárku, ale nám se rozepínal po roce používání pás u autosedačky Romer Eclipse. Stalo se mi, že jsem musela zabrzdit fakt prudce a dcerce 1 rok se rozepnul pás, naštětsí se nám nic nestalo. Poslala jsem na reklamaci a do měsíce vše vyřízené a vyměněno za nové.

eleanor_02
Kecalka 171 příspěvků 31.10.14 14:46

Mě se stalo, že nám reklamaci neuznali, ale opravili. Tzn. že kdybych to šla reklamovat znovu, tak to bude zase 1.reklamace. Bohužel jsem si to neuvědomila a podepsala jim to. Ale uz v tom vozím druhé dítě a dělá to pořád, kočárek při jízdě zatáčel doprava.

Marion84
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 31.10.14 14:51

Takže pokud mi to opravi, ale neni to jako reklamace, tak co mám dělat? Vzít si to a nechat to byt a nebo si trvat na tom, že chci aby to byla vyrizená reklamace ( 1. Reklamace )

Pherenike
Neúnavná pisatelka 19069 příspěvků 31.10.14 15:22

@Marion84 ted uz je to jedno, kdyz jsi reklamovala vcera, ale pro priste, kdyz reklamujes do pul roku, coz mozna od toho dubna uz stejne nebylo, tak mas narok na to, sama urcit, jakym zpusobem si prejes reklamaci vyresit - oprava, vymena zbozi…

lucky.girl
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 31.10.14 15:52

@Marion84 pokud ti jde klavně jen o pásy, tak si kup kšíry a přidělávej na kšíry.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >