Reklamace použitého zboží - dětská lahev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssasanka
Kecalka 157 příspěvků 19.08.18 10:12
Reklamace pouziteho zbozi-detska lahev

Ahoj, prosim o radu. koupila jsem. synovi novy vetsi ucici hrnecek od jine firmy, nez je zvykly, protoze od firmy, od ktere ma hrnek, vetsi lahev nemaji. Synovi je 10 mesicu,hrnek.je od 4 mesicu. Z pitka se ale vubev neda pit! Nejde mi to a zkousela jsem to i ja a jde to. velmi tezce! Nemyslim si, ze by to utahlo 4 mesicni dite a pokud jo, zalykalo by se. Jedna se o ucici hrnek second od Suavinex. Myslite si, ze to mohu reklamovat? Muzou mi vratit penize nebo vymenit za jine zbozi? Lahev stala pres 300,coz je pro me dost. Prosim poradte, diky.

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reakce:
Monchichik
Kelišová 5417 příspěvků 19.08.18 10:33

reklamovat samozřejmě můžeš, tady k tomu něco máš : http://www.penize.cz/…ok-za-krokem

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 19.08.18 11:17

no, reklamovat muzes pouze zboží, kterému se projeví nějaká závada. pokud ti zboží jen nevyhovuje/ne­odpovídá požadavkům/neplní funkci tak, jak si predstavujes, tak uz se o reklamaci nejedna a je pouze na prodejci, zda bude ochoten vzít zboží zpět. kupovala jsi pres eshop, nebo v kamenném obchode? mas originál obal? účet?

ThinkPositively
Kecalka 325 příspěvků 19.08.18 11:20

Myslim si ze by bylo jednodussi ho zkusit prodat nekde na bazarku, treba jestli mate i nejaky mistni… nez reklamovat vlastne nezavadnou vec… asi bys moc nepochodila.. :)

Ssasanka
Kecalka 157 příspěvků 19.08.18 11:28
@Marie432875 píše:
no, reklamovat muzes pouze zboží, kterému se projeví nějaká závada. pokud ti zboží jen nevyhovuje/ne­odpovídá požadavkům/neplní funkci tak, jak si predstavujes, tak uz se o reklamaci nejedna a je pouze na prodejci, zda bude ochoten vzít zboží zpět. kupovala jsi pres eshop, nebo v kamenném obchode? mas originál obal? účet?

Ano, kupovala jsem. vcera a mam obal i ucet.kamenny ob­chod

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 19.08.18 14:30
@Ssasanka píše:
Ano, kupovala jsem. vcera a mam obal i ucet.kamenny obchod

tak to zkus zabalit tak, aby to vypadalo nepoužite a bez tam s tim, ze bys ji rada vrátila, neb se vám doma sešly dvě…(nebo tak neco). naprostá většina obchodu uz dnes vyhoví, větší podniky vrací peníze, menší nechávají vybrat neco jiného…

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 19.08.18 14:39

@Marie432875 to myslis vazne???? to je teda dost hnus.....

ugluk
Hvězda diskuse 43537 příspěvků 19.08.18 15:14

A syn se z toho napije? Já se totiž kolikrát smála, že mé mimino bylo zcela bez problémů schopné pít z lahví a brček, ze kterých já jako dospělá už to nedokázala, jestli mají nějak jiný sací reflex…

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 19.08.18 19:46

@nozu jo myslim to naprosto vážně. co je na tom, stejne to pred použitím umyjes/vyvaris. nebo mas pocit, ze vsechno zboží v obchodech je netknute? nebo ze na nej nesahaji lidé spinavyma rukama? Bohuzel ani obchodník nemá jak poznat, zda si to někdo vyzkoušel či ne. nehledě na to, ze ani ve výrobě/ve skladech se s tim nezachazi v rukavickach.Takze za me - pokud je zboží jako nove, vse originál, klidne vrátit (a to píšu jako někdo, kdo v životě nic nevrátil, ale pracovala jsem v obchodě a tohle jsme řešili témeř denně.)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >