Reklamace varné desky a poškození pracovní desky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 21.11.08 14:37
Reklamace varné desky a poškození pracovní desky

Ahojky,

potřebovala bych znát váš názor a nebo jestli s tím někdo nemáte zkušenost.

Takže pořídili jsme si do novostavby kuchyň do firmy na S(radši jmenovat nebudu,zatím),při prvním vaření nám odešla varná deska,po úporném 14-tidenním shánění autorizovaného servisu,konečně dorazil pán.Jenže při vyndavání nám odloupnul i kus pracovní desky,tak že je zničená.On řek,že deska byla špatně přidělaná,že se tam silikon nedává,at si to vyřídím s tím kdo to dělal.Nuže zavolala jsem přímo do firmy a tam dle mého očekávání s tím nechtějí mít nic společného,ať prej si to zaplatí ten,kdo to zničil :evil:

Ale proboha,vždyt je to jejich autorizovaný servis,tak at si to vyřídí mezi sebou ne?Nedávala jsem x statisíc za kuchyn,abych jí měla hned zničenou,ještě před tím než jsem ji začala užívat :cry:

Reakce:
kiera
Kecalka 253 příspěvků 21.11.08 15:04

Ahojky, to je nepříjemné, ještě navíc teď, před Vánocema. Nemám vlastní zkušenost s reklamací (ťukám na kdeco dřevěného kolem sebe, pro jistotu), ale taky jsme v novostavě a kupovali jsme kuchyň komplet i se spotřebičema, takže kdyby se s něma něco stalo, tak bych reklamovala v kuchyňském studiu, které nám ji i montovalo, takže by se asi nemohl nikdo na nikoho vymlouvat. Proč jste si museli shánět sami autorizovaný servis?

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 21.11.08 15:11

kiera,nechci ti brát iluze,ale taky máme kuchyň ze studia,celou komplet i se spotřebičemaa také jí komplet namontovali.Ale když jsem zavolala,že nejde deska,tak mi řekla,at si sami zavoláme servis,že přes ně by to bylo zdlouhavé,opravdu vtipné,mně samotné to trvalo 14 dní než jsem je sem dostala :evil:

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 21.11.08 15:12

A nejlepší vtip byl,když pani řekla:Když mu ta deska nešla vyndat,tak měl zavolat k nám a mi bychom tam poslali technika :evil: A co já jako s tím???

kiera
Kecalka 253 příspěvků 21.11.08 20:15

Ježiši, to je fakt příšerný, člověk se už nestačí divit. No neporadím, v každém případě držím palce, ať to dobře dopadne. Abych teda byla přesná, tak teda krom kuchyně jsme v té novostavbě už taky reklamovali kde co, ale teda vždy vše uznali a opravili (znova ťukám na dřevo).

Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 10.01.09 21:54

Kačenko - děláme kuchyně včetně spotřebičů. Varné desky jak které, některé mají gumové těsnění tak tam se silikon nedává a šroubují se zespodu na takové jakoby háčky, něco jako se šroubuje dřez. Ale některé varné desky se opravdu dávají na silikon, např. indukce Brand je POUZE na silikon a žádné háčky ani jiné připevnění.
Pokud má zákazník problém se spotřebičem, tak záleží jaká je to značka. Pokud naše hlavní prodejní - Monetti tak tam servis zajišťujeme sami, většinou je to rovnou výměna a neřeší to. Pokud je to jiná značka, tak TY MÁŠ všechny doklady od spotřebiče, takže i seznam s autorizovanými servisy a měla by sis tam zavolat sama. Pokud se vyskytne problém jako byl u vás, žes ho k vám nemohla dostat, tak pak to už mělo studio řešit.

Ale hlavně… poškozenou kuchyňskou desku by měl rozhodně uhradit ten kdo ji poškodil!!! Určitě bych to řešila u vedení servisu, nejlépe osobně a nechala si třeba od studia napsat proč tam dali silikon, jestli to bylo správně atd atd.
Nezávidím a držím pěsti ať to dobře dopadne!

Jarda73df
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.11 09:24
rada

Dobrý den, náhodou čtu Váš dotaz, tak Vám poradím. Již 19let prodávám a instaluji kuchyně. Bohužel jste objednala kuchyň u amatérů a ne profesionálů. Pod varný panel se skutečně silikon nedává, protože při demontáži může dojít ke zničení desky. Servisní technik el.to nemá jak poznat, v dobré výře desku nadzvedne a odloupne kus silikonu, za to nemůže. Vina je na straně firmy, která provedla montáž a tam se musíte domáhat náhrady škody. Jarda

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >