Reklamace zboží koupeného přes net

1158
28.2.16 15:31

Reklamace zboží koupeného přes net

Ahoj, reklamovali jste něco koupeného z netu?
Na podzim jsem koupila krbová kamna a praskl litinový obal. Reklamaci jsem poslala emailem a odpověděli mi že to postoupí výrobci. BLíží se konec měsíční lhůty na vyřízení tak jsem zvědavá co bude. Psala jsem jim, že na vyřízení spěchám, protože potřebuju topit, ale to je zřejmě nezajímá.
Podotýkám že v kamnech topeno dle návodu pouze dřevem a nebýt té praskliny tak s nimi naprostá spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11625
28.2.16 15:38

@lenk a ty kamna jsou kde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6565
28.2.16 15:50

No vzhledem k tomu že lhůta 30 na vyřízení reklamace se počítá od následujícího pracovního dne od doručení reklamovaného zboží na adresu udanou v obchodních podmínkách, nebo v reklamačním řádě tak se asi nedočkáš ničeho.

četla jsi jejich OP? nebo reklamační řád? Tam musí být vše napsáno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6565
28.2.16 16:00

Takže moje rada, najmi si firmu která kamna odpojí, naloží, objednej paletovou dopravu ( PPL nebo top trans a kamna odešli spolu s fakturou za tyto služby prodejci.
Pokud ti reklamaci uzná, dostaneš je uhrazeny, včetně ceny následného znovuzapojení.

Některé firmy mají svůj servis, který jezdí přímo k zákazníkovi, ovšem to musí být napsané v OP a zároveˇˇn to nevylučuje tvoje právo na reklamaci přímo u prodejce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
28.2.16 16:08

@iiiv no kamna jsou u mě. taky jsem si myslela že je budu někam posílat, ale prodejce mi řekl že se někdo od výrobce přijede na škodu podívat. (byť jsem jim to posílala nafocené)

@jakanas vidíš, op jsem nečetla, jdu to nastudovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
28.2.16 16:26

@lenk nejlepší bude jim zavolat a urgovat to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama